Niemiecki polityk WŚCIEKLE uderza w Polskę i prezesa PiS! Rozjuszyła go odmowa przyjęcia islamskich imigrantów!

Manfred Weber – szef Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim przypuścił bezpardonowy atak na Polskę i prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Niemca rozwścieczyła konsekwentna odmowa przyjęcia islamskich imigrantów przez nasz kraj. Polityk CSU w wywiadzie udzielonym lewicowej gazecie “Sueddeutsche Zeitung” nie omieszkał także uderzenia w prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Według Webera, nasz kraj odmawiając przyjęcia islamskich przybyszów stawia się “poza wspólnotą wartości UE”: – Podejmując w Polsce takie a nie inne decyzje, rząd stawia się poza wspólnotą wartości Unii Europejskiej. Ten, kto tak postępuje, nie może pozostać pełnoprawnym członkiem (Wspólnoty). Dlatego słuszną decyzją było wdrożenie postępowania, które może się zakończyć odebraniem polskiemu rządowi prawa głosu – atakuje niemiecki polityk.

Manfred Weber odnosząc się do premiera Węgier Viktora Orban stwierdził, że węgierski polityk „dotychczas zawsze przestrzegał wyznaczonych zasad”. Niemiecki europoseł nie poprzestaje szczuć na Polskę mówiąc, że postawa Orban “nie powinna odwieść nas od kontynuowania postępowania w sprawie praworządności”.

Eurodeputowany z Niemiec nie wytrzymał również bez ataku na szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego: – Już sama dyskusja w Polsce na ten temat doprowadziła do tego, że ludzie się zbuntowali. Przewodniczącego partii rządzącej PiS Jarosława Kaczyńskiego boli najbardziej to, że Polska jest zdecydowanie proeuropejskim krajem. Oddalając swoimi decyzjami Polskę od UE, (Kaczyński) oddala się od swoich obywateli, a to stwarza najsilniejszą presję – kontynuował Niemiec.

Weber znów zaczął tradycyjną narrację Niemiec o “solidarności”:„Bez solidarności wszystkich krajów UE nie będzie rozwiązania problemu migracji”. Oczywiście, nie obyło się bez wściekłego ataku na przeciwników islamskiego szaleństwa forsowanego przez Berlin i Brukselę: – Musimy zrozumieć, że każdy musi wnieść swój wkład. Jeżeli to się nam nie uda, to populizm i ekstremizm będą nadal rosnąć w siłę. Grozi załamanie systemu Schengen, czyli podróżowania po UE bez kontroli – atakował.

Wypowiedzi niemieckiego eurodeputowanego pokazują, że Berlin i lewicowo-liberalne elity Unii Europejskiej nie zrezygnują z nacisków na Polskę i inne kraje Grupy Wyszehradzkiej i za wszelką cenę będą chciały sprowadzić tutaj islamskich imigrantów. Na tak bezczelne i butne słowa odpowiedź może być tylko jedna; zdecydowane “NIE” i stanowczy sprzeciw wobec coraz bardziej szalony planów europejskiej lewicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here