Te słowa wywołają FURIĘ lewaków! Prezydent Trump chce KARY ŚMIERCI za kolejne przestępstwo!

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump od samego początku kampanii wyborczej znajduje się pod ostrzałem lewicy i politycznie poprawnych mediów. Z pewnością nagonka ta będzie się wzmagać po słowach amerykańskiego przywódcy na temat wprowadzenia kary śmierci i dożywotniego więzienia dla handlarzy narkotyków.

Według portalu CNN, prezydent powiedział, że jest to temat, nad którym powinna rozpocząć się ogólnonarodowa debata: – Myślę, że to temat nad którym musimy zacząć myśleć. Nie wiem, czy jesteśmy na to gotowi – nie wiem, czy ten kraj jest na to gotowy – powiedział w czasie spotkania wyborczego republikanina Ricka Saccone.

Donald Trump wskazał, że w niektórych przypadkach za pojedyncze zabójstwo przestępcy otrzymują karę śmierci lub dożywocie bez możliwości złagodzenia kary i dodał, że nie dotyczy do handlarzy narkotyków, mówiąc:”zabić 5 tys. osób narkotykami, ponieważ je przemyca, zarabia dużo pieniędzy, a ludzie umierają”. Prezydent zapowiedział, że w tej sprawie trzeba coś zrobić: – To dlatego mamy problem – powiedział Trump. (…) – Ci ludzie zabijają nasze dzieci i zabijają nasze rodziny, a my musimy coś zrobić – mówił.

Prezydent Stanów Zjednoczonych zachęcił również do zdecydowanych i wytrwałych działań w tym celu, które nie mogą się ograniczać do tworzenia komitetów, gdzie ludzie się spotykają “zjadają posiłek i rozmawiają, rozmawiają, rozmawiają, a dwie godziny później piszą raport”.

Zdecydowane słowa prezydenta Donalda Trumpa pokazują, że cały czas człowiek ten stara się realizować swoje wyborcze obietnice. Kara śmierci jest zaciekle atakowana przez światową lewicę jak niehumanitarna, a środowiska z tej strony politycznej barykady mają tendencję do usprawiedliwiania i łagodzenia spojrzenia na czyny przestępcze. Zapowiedzi Trumpa są niczym kij włożony w mrowisko i z pewnością wywołają zdecydowane zainteresowanie mediów i opinii publicznej nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here