BEZCZELNA ambasador Izraela znów prowokuje! Skandaliczne słowa o antysemityzmie w Polsce!

Ambasador Izraela Anna Azari, która nie wiedzieć czemu ciągle nie jest “persona non grata” w naszym kraju po swoich bezczelnych słowach w Oświęcimiu po raz kolejny prowokuje i oskarża Polaków o antysemityzm, tym razem uczestnicząc w obchodach Marca ’68 na Dworcu Gdański.

Przedstawicielka Tel Awiwu znów opowiada kompletne androny o rzekomych “demonach antysemityzmu” ewidentnie szkalując nasz kraj: – Przez ostatnie półtora miesiąca już wiem jak łatwo w Polsce obudzić i przywołać wszystkie demony antysemickie – nawet, kiedy w kraju prawie nie ma Żydów. Są ludzie, którzy mówią, że wtedy nie było Polski – mówiła.

Co więcej, według niej to nie tylko Moskwa i Sowieci są odpowiedzialni za Marzec ’68, ale śmie sugerować, że był to również efekt antysemityzmu: – Można przypisać Związkowi Radzieckiemu zerwanie stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Rzeczywiście wszystkie kraje bloku komunistycznego oprócz Rumunii zrobiły to. Jednak marzec 68. zdarzył się tylko w Polsce. Ciekawe jest to, że wyrzucenie Żydów z Polski nie pomogło Gomułce i partii w rozwiązaniu problemów społecznych – tak, na nowo historię pisze izraelska dyplomatka.

Anna Azari w dość kuriozalnych słowach mówiła, że w spojrzeniu na historię ważna jest uczciwość i prawda: – Chciałabym, żeby patrzenie na historię było otwarte i uczciwe. (…)Prawda pomaga nie tylko zrozumieć przeszłość, pomaga także tworzyć dzisiaj demokratyczne i tolerancyjne społeczeństwo – mówiła, co brzmiało dość żenująco biorąc pod uwagę histerię Izraela po kilku słowach PRAWDY o “żydowskich sprawcach” wypowiedzianych przez premiera Mateusza Morawieckiego w Monachium.

Widać wyraźnie, że Azari ewidentnie chce na nowo wzniecić awanturę na linii Polska-Izrael opowiadając powyższe brednie. Dlaczego polskie władze tolerują tę osobę, która na każdym kroku atakuje nasz kraj, wyraża się antypolsko i bezczelnie niszcząc dobre imię Polski?! Anna Azari już dawno powinna opuścić Polskę jako “persona non grata”, a tak polski rząd pozwala na kolejne “popisy” dyplomatki z Tel Awiwu.

3 KOMENTARZE

  1. Stop antypolskiej mowie nienawiści i podsycaniu konfliktu. Zwolnić i odesłać tę nieodpowiedzialną kobietę, która nie potrafi łączyć a jątrzy. Albo jest tak głupia, że nie wie co robi albo nie jest głupia, więc wie co robi, zatem jątrzy CELOWO. Taka jest jej intencja. Stop antypolskiej agresji słownej stosowanej przy każdym publicznym wystąpieniu przez ambasadorkę Izraela.

    23

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here