Współautor ZAMACHÓW Paryżu ukrywał się … w Polsce i był “uchodźcą”! Zobacz szczegóły tej sensacyjnej sprawy!

Siły lewicowo-liberalne, które popierają ideologię multikulti oraz sprowadzanie islamskich imigrantów niemal za każdym razem bagatelizują fakt, że wśród przybyszów z Bliskiego Wschodu znajdują się wyszkoleni przez Państwo Islamskie żądni krwi i niezwykle niebezpieczni terroryści. Tak właśnie było w przypadku Mourada T. – Marokańczyka, który współpracował i Abdelhamidem Abbaoudem – jednym z autorów zamachów terrorystycznych w Paryżu 2015 roku, w których zginęła ponad setka ofiar.

Po zabiciu Abbaouda w policyjnej obławie w kilka dni po zamachach, T. przebywał w Polsce i we wrześniu 2016 roku został zatrzymany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, od tamtej chwili przebywając w areszcie. Teraz prokuratura postawiła mu zarzuty, między innymi udział w organizacji terrorystycznej: Mourad T. odpowie za udział w międzynarodowej organizacji terrorystycznej określanej jako Państwo Islamskie (ISIS)mówi prokurator Arkadiusz Jaraszek z Prokuratury Krajowej.

Warto zaznaczyć, że T. jako “uchodźca” miał możliwość bezproblemowego poruszania się po terenie całej Strefy Schengen i tym sposobem trafił do Polski. To pokazuje jak niebezpieczni są islamscy fanatycy w dobie otwartych granic i sprowadzenia setek tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Jak mówi rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, Stanisław Żaryn to jest z pierwszych takich spraw w Polsce dotycząca ważnego członka Państwa Islamskiego: – Postępowanie w tej sprawie było bardzo trudne dowodowo – prowadzący śledztwo wykonywali osobiście czynności na terenie wielu krajów Unii Europejskiej. Przy zbieraniu materiału dowodowego korzystano też z ustaleń organów wymiaru sprawiedliwości państw UE dotyczących działalności ISIS – powiedział Żaryn, potwierdzając tym samym akt oskarżenia wobec islamisty.

Sprawa Mourada T. pokazuje kilka kwestii; po pierwsze Polska nie jest wolna od terroryzmu islamskiego właśnie ze względu na otwarte granice. Z kolei fakt, że nasz kraj nie zgodził się na przyjęcie tysięcy islamskich imigrantów być może uchronił nasz kraj przez wydarzeniami takimi, do jakich doszło w Paryżu. Warto przypominać  i nagłaśniać tę kwestię szczególnie bezkrytycznym zwolennikom przyjmowania islamskich “uchodźców”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here