Niemcy przyznają: “Imigranci powodują wzrost przestępczości” i proponują ABSURDALNY “przepis” na rozwiązanie tego problemu …

Według raportu niemieckich kryminologów, to imigranci odpowiadają za wzrost przestępczości w Dolnej Saksonii. Autorzy raportu apelują do rządu o zwiększenie środków na działania zapobiegające tej sytuacji i proponują zupełnie kuriozalne rozwiązanie tej sytuacji jakim ma być między innymi … sprowadzenie rodzin “sfrustrowanych” imigrantów.

Wydawać by się mogło, że dane dotyczące przestępczości w Dolnej Saksonii z lat 2014-2016, które wskazują na wzrost przestępczości o 10,4 proc. i w 92,1 proc. winę za to ponoszą islamscy imigranci zwani dla niepoznaki uchodźcami spowodują refleksję i otrzeźwienie u niemieckich decydentów. Nic takiego jednak się nie stało.

Raport ten mówi między innymi o tym, że w Dolnej Saksonii uważanej za typowy niemiecki land ofiarami zabójstw są w 90 proc. inni imigranci, podobnie jest w przypadku ciężkich uszkodzeń ciała. Widać walki i animozje plemienne z Afryki i Bliskiego Wschodu przenoszone są wprost do Europy. Inaczej sytuacja wygląda w przypadków gwałtów. Tutaj ofiarą padają niemieckie kobiety (58 proc.), a według autorów raportu wynika to z faktu, że kobiety przybyłe jako migrantki nie zgłaszają tych przestępstw.

Wydaje się jednak, że wynika to z innego faktu; mianowicie sami autorzy przyznają, że do Niemiec przybyli głównie młodzi mężczyźni w wieku od 14 do 30 lat i to oni są głównymi autorami tak znaczącego wzrostu kryminalnych statystyk. Według autorów raportu przestępcami najczęściej są przybysze z krajów Afryki Północnej: Maroka, Algierii i Tunezji, natomiast imigranci z Iraku, Syrii oraz Afganistanu rzadziej popadają w konflikt z prawem. Nie zmienia to jednak faktu, że na przykład ostatnio zabójstwa na 15-letniej dziewczynce dopuścił się imigrant z Afganistanu.

Według niemieckich ekspertów fakt, że przestępstw najczęściej dopuszczają się imigranci z Północnej Afryki wynika z tego, że nie mają oni praktycznie żadnych szans na azyl: – Mamy do czynienia ze sfrustrowanymi przegranymi, z którymi musimy sobie jakoś poradzić – czytamy w raporcie.

Oczywiście, w doniesieniach które przekazuje Polska Agencja Prasowa z materiałów niemieckich mediów takich jak publiczna telewizja ARD nie ma mowy o islamskim wyznaniu większości przybyszów i związku religii z przestępczością. Sami autorzy raportu podsumowują go w kompletnie kuriozalny i wręcz idiotyczny sposób, konkludując jakoby sprowadzanie rodzin krewkich imigrantów miałoby złagodzić ich agresję. Proponują również zwiększenie środków na naukę niemieckiego i możliwości podjęcia praktyk i pracy.

Cóż, raport niemieckich kryminologów pokazuje to, co gołym okiem widać od lat. Islamscy imigranci powodują wzrost przestępczości, mordują, biją, gwałcą, napastują i kradną. Niestety, dokument ten nic nie wniesie skoro jego autorzy nie potrafią ani połączyć islamskiej religii przybyszów z czynami, których się dopuszczają oraz uważają, że powinno się ściągać ich rodziny. Można więc powiedzieć, że jest to kolejny przykład absurdów poprawności politycznej, która wynoszona jest ponad bezpieczeństwo obywateli w imię wcielania lewicowej agendy w życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here