Islamski obłęd Brukseli nie ma końca! Eurokomisarz: “Wszyscy MUSIMY zaakceptować migrację”!

Dimitris Awramopulos

Dimitris Awramopulos, komisarz do spraw migracji w liście napisanym do portalu POLITICO stwierdził, że Unia Europejska nie ma innego wyjścia jak przyjmowanie imigrantów i uchodźców. Eurokrata zaatakował plany uszczelniania granic i blokowania społeczeństw dla przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu, a także stwierdził, że nie ma szans na powstrzymanie migracji.

Awramopulos wielokrotnie atakował Polskę i pozostałe kraje Grupy Wyszehradzkiej za odmowę przyjęcia islamskich imigrantów, teraz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości imigracji. Według niego nie da się powstrzymać nielegalnych imigrantów i Unia Europejska musi ich przyjmować: – Prędzej czy później wszyscy musimy zaakceptować migrację, mobilność i różnorodność jako nowe normy – i stosownie do tego tworzyć bieżącą politykę. Jedynym sposobem na to, aby nasza polityka azylowa i migracyjna była przygotowana na przyszłość, jest zmiana naszego sposobu myślenia – stwierdził.

Eurokracie nie podoba się oczywiście podejście Polski i innych krajów, które nie chcą islamizacji swoich społeczeństw. Według niego to “naiwność”: -Niestety, prowadzona w ostatnim czasie dyskusja na temat migracji – na który ogromny wpływ mają narastający nacjonalizm, populizm i ksenofobia – ograniczył nasze możliwości prowadzenia rozsądnej, przyszłościowej polityki migracyjnej zarówno na poziomie poszczególnych krajów, jak całej Unii. Głupcem jest ten, kto uważa, że migracja zniknie, jeśli będziemy używać dostatecznie ostrego języka. Naiwnym jest myśleć, że nasze społeczeństwa pozostaną homogeniczne i wolne od problemu migracji, jeśli wzniesiemy wysokie mury. Niemądrze jest zakładać, że migranci pozostaną po drugiej stronie Morza Śródziemnego, jeśli tylko okażemy im solidarność na poziomie finansowym – pisze eurokrata.

Awramopulos nie ukrywa planów dalszego sprowadzania imigrantów do Europy: – Do czerwca powinniśmy przeprowadzić kompleksową i uczciwą reformę polityki azylowej. Musimy także rozbudować legalne kanały migracji ekonomicznej, tworząc bardziej ambitny program Niebieskiej Karty dla wysoko wykwalifikowanych pracowników i uruchomić projekty pilotażowe dotyczące migracji siły roboczej w najważniejszych krajach trzeciego świata – takie pomysły przedstawił członek Komisji Europejskiej.

Słowa Dimitrisa Awramopulosa nie pozostawiają żadnych wątpliwości; europejski establishment wcale nie dąży do ograniczenia i zatrzymania imigracji. Jest wprost przeciwnie; chce podzielić się islamskimi przybyszami z resztą krajów członkowskich, a postawę ich rządów nazywa naiwnością. Widać wyraźnie, że eurokraci nie kryją się ze swoimi, szaleńczymi planami zmiany struktury społeczeństw i “ubogacenia” ich islamem. Awramopulos i jego koledzy postępują jak owładnięci poprawnością fanatycy i rzeczywiście tak jest. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Komisja Europejska i kraje Zachodniej Europy zrobią wszystko, aby sprowadzać coraz więcej islamskich imigrantów i podzielić się nimi z państwami Europy Środkowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here