Scheuring-Wielgus przeszła samą siebie! Takiej żenady w studiu telewizyjnym jeszcze nie było!

1

Posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus znana jest przede wszystkim z żenujących i kompromitujących wypowiedzi, które urągają zdrowemu rozumowi i kompromitują nie tylko ją i jej partię, ale i całą klasę polityczną. Tym razem, parlamentarzystka partii Katarzyny Lubnauer posunęła się do żenującego happeningu w studiu Polsatu podczas programu “Poranek Radia Zet”.

Najpierw broniła jak lew protestujących przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości, którzy posuwają się do coraz większej agresji, co skutkuje nienawiścią i niemal fizycznymi atakami, takimi jak choćby ten na reporterkę TVP Annę Machińską. Kiedy Jarosław Sellin zaapelował do polityków, aby zaprzestali namawiania do nienawiści i wyprowadzenia na ulicę “niezrównoważonych ludzi”, Scheuring-Wielgus broniła dziczy nazywającej się Obywatelami RP: – Proszę nie nazywać Obywateli RP ludźmi niezrównoważonymi emocjonalnie. Ja ręczę za każdą osobę! (…) Widziałam, jak wykręcano im ręce… Jeśli jest agresja, to ze strony policjantów! – histeryzowała.

Wtedy Sellin powiedział, żeby zaprezentowała koszulkę w jakiej przyszła do studia i celnie określił zachowanie parlamentarzystki Nowoczesnej: Niech Pani pokaże koszulkę, w której przyszła do studia. Pani też jest niezrównoważona emocjonalnie – mówił wiceminister kultury.

Joanna Scheuring-Wielgus zrobiła to bez zażenowania pokazując się w koszulce z napisem: “Jarosław Kaczyński jest tchórzem”. Parlamentarzystka stwierdziła, że jest to jej wyraz sprzeciwu wobec polityki Prawa i Sprawiedliwości.

Cóż, posłanka Joanna Scheuring-Wielgus nie tylko broni dzikusów nazywających się Obywatelami RP, którzy atakują dziennikarzy TVP, ale i po raz kolejny kompromituje się w niesamowity wręcz sposób. Żenujący cyrk z koszulką z napisem atakującym prezesa PiS pokazuje bezradność przedstawicieli “totalnej opozycji” i uzmysławia jaki poziom prezentują te środowiska. Żenada i tyle!

1 KOMENTARZ

  1. Coraz częściej zastanawiam się czy niektórzy posłowie są przy zdrowych zmysłach, przecież ich zachowanie podjudza do awantur, pyskówek, kłótni, a za chwilę rękoczynów, bójek. Oni z powodu bezsilności wobec PIS przechodzą frustrację, wynaturzają się, że mi wstyd za ich wypowiedzi do siebie posłów nawzajem, do Marszałka Sejmu np to,że inny poseł z mównicy pozwala sobie na wykrzykiwanie do najważniejszego przedstawiciela naszego Parlamentu np to,że Pan ma godło z tyłu to nie upoważnia pana itd” Przecież to woła, krzyczy o wykorzystanie prawa. To jest poseł RP ? Żenada, A pani J. Scheuring-Wielgus to przechodzi samą siebie, czas ukrócić pani poseł bezkarne harce, przecież kompromituje innych, jaki ona jest wzór dla młodego pokolenia? Jest pyskata i wyjątkowo agresywna. Co za chamstwo wkradło się do Sejmu. Tego nie da się słuchać. Obrady to jedna kompromitacja. Czy ktoś nad tym chamstwem zapanuje? Na ulicy podczas różnych manifestacji nie lepiej.

    8

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here