Zobacz kim, jest damski bokser, który zaatakował reporterkę TVP! Chronił znanych polityków!

3

Człowiek, który w wulgarny, obrzydliwy i urągający jakimkolwiek standardom zaatakował pod Sejmem młodą reporterkę TVP Annę Machińską, która zbierała materiały do programu “W tyle wizji” nazywa się Franciszek Jagielski i prowadzi firmę ochroniarską Farmazon w Łodzi. Wielokrotnie pojawiał się na manifestacjach przeciwko rządowi PiS oraz ochraniał takie postaci jak Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Władysław Frasyniuk czy Leszek Balcerowicz.

Jagielski popisał się wczoraj wyjątkowo obrzydliwym atakiem na dziennikarkę, wulgarnie ją wyzywając: -Więcej mam szacunku dla k*&^y spod latarni, niż dla Ciebie (Odpuść, do gó@#a się nie przemawia – słychać w tle). Tamta przynajmniej wie o co chodzi, a Ty jesteś sprzedajna za nic… – tak zwrócił się do Anny Machińskiej. Poniżej można zobaczyć film z tego zajścia:

Na profilu Jagielskiego na Facebooku i na stronie internetowej jego firmy ochroniarskiej można znaleźć jego zdjęcia między innymi z Bronisławem Komorowskim, Władysławem Frasyniukiem, Ryszardem Kaliszem czy Lechem Wałęsą. Ponadto, jest on organizatorem imprez plenerowych oraz szefem Stowarzyszenia Inowłodzkie Bractwo Rycerskie.

Franciszek Jagielski brał udział również w kontrmanifestacji na której popychano i atakowano innego dziennikarze TVP – prowadzącego program “Minęła 20” Michała Rachonia. Nie reagował on na agresję, czemu trudno się dziwić skoro posunął się do tak obrzydliwego zajścia wobec filigranowej, młodej kobiety.

Agresja wobec dziennikarzy TVP, która powoli przeradza się w fizyczne ataki jest coraz bardziej powszechna w środowiskach niechętnych obecnej władzy. Można mieć wiele zarzutów do redakcji z Woronicza, ale posuwanie się do takiego czegoś to po prostu chamstwo i agresja rodem ze Wschodu, obca cywilizacji europejskiej. Ciekawe, czy znani politycy, z którymi ów damski bokser pozostaje w zażyłych stosunkach również popierają agresję wobec kobiety?

3 KOMENTARZE

 1. To kasztelan zamku inowłodzkiego i jednocześnie opiekun drużyny Inowłodzkiego Bractwa Rycerskiego. Uciekajcie białogłowy, to jakaś podróbka rycerza… Jeśli cała drużyna, którą opiekuje się jaśnie pan kasztelan ma taki temperament i zachowanie to bałabym się uczestniczyć w ich inscenizacjach… i ślubach na zamku…

  4

  1
 2. Nie ważnym jest z jakiej opcji, powinien za to zostać porządnie ukaranym !!! Chamstwo należy niszczyć na każdym kroku. Czekam na odpowiedni – sądowy werdykt. J.Kosmos

  10

  1
 3. To POdłe stare i śmieszne chamisko użyło “gróźb karalnych” co zostało zarejestrowane w ogólnie dostępnym materiale filmowym … Pomijam już sam fakt, że żaden szanujący się mężczyzna nie zwracałby się w ten sposób do jakiejkolwiek kobiety .. Czekam na szybkie i zdecydowane ruchy ze strony prokuratury i policji .. Jeśli jest prawdą fakt, że to “wstrętne indywiduum” prowadzi firmę ochroniarską to należy natychmiast cofnąć tej firmie licencje (tego typu prerogatywy przysługują szefowi MSWiA) .. Urząd Skarbowy powinien również przyjrzeć się bliżej tej “ohydnej kreaturze”, która tylko przez pomyłkę może być nazywana mężczyzną … Masz “typku ” tylko tyle szczęścia, że w sytuacji gdy obrażałeś tą młodą dziewczynę nie było w tym miejscu ludzi o moim temperamencie ..

  8

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here