Oficjalnie: Unijna machina rusza z atakiem na Polskę! Timmermans znów daje popis buty i arogancji!

Tak jak można było się spodziewać, Komisja Europejska skierowała sprawę odnowy przyjęcia islamskich imigrantów przez Polskę Czechy i Węgry do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Twarzą ataku na nasz kraj po raz kolejny jest wiceszef Komisji Europejskiej, Frans Timmermans, który znów z niesamowitą butą i arogancją zaatakowała Polskę ucząc nasz kraj solidarności:

Solidarność nie jest czymś, co można po prostu wyłączyć, jeśli staje się niewygodna – w swoim aroganckim i bezczelnym stylu zaatakował nasz kraj Frans Timmermans. Unijna decyzja to zemsta za odmowę przyjęcia islamskich imigrantów w ramach obowiązkowej relokacji, która wygasła jesienią bieżącego roku.

Komisja wszczęła przeciwko Republice Czeskiej, Węgrom i Polsce postępowania w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego. Odpowiedzi udzielone przez te trzy państwa członkowskie nie zostały uznane za zadowalające i Komisja postanowiła przejść do następnego etapu postępowania – czytamy w komunikacie wydanym przez Komisję Europejską.

Po raz kolejny okazuje się, że solidarność jest postrzegana przez unijne elity tylko jednostronnie; Polska nie może nałożyć podatków na sklepy wielkopowierzchniowe, urzędnikom z Brukseli nie przeszkadza budowa Nordstream 2 ani państwowe dotacje dla przemysłu niemieckiego i francuskiego. Najważniejsze jest uderzenie w nasz kraj, który odmawia wykonania szaleńczego rozkazu przyjęcia islamskich imigrantów, którzy panoszą się na Zachodzie i terroryzują miejscową ludność. Tak właśnie wygląda dzisiejsza Unia Europejska!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here