“Dyplomata” plunął jadem! Obrzydliwy wpis Sikorskiego atakujący premier Szydło!

Radosław Sikorski, jeszcze niedawno szef polskiej dyplomacji i marszałek Sejmu, którego ambicje sięgały szczytów międzynarodowych instytucji stoczył się totalnie. Po opublikowaniu jego żenujących rozmów w restauracji “Sowa i Przyjaciele” były minister potrafi jedynie popisywać się prymitywnym chamstwem, czego po raz kolejny dał przykład.

Byłego polityka Platformy Obywatelskiej, który wchodził na szczyty władzy dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu zirytowało tym razem przemówienie premier Beaty Szydło w obronie własnego rządu. Sikorski popisał się wyjątkowo ohydnym wpisem na swoim Twitterze: -Wredny babsztyl śmie grozić ‘aferami,’ w których nie postawiono nawet zarzutów, o wyrokach nie wspominając. Lepiej by przeprosiła za osławiony audyt, za haniebny list do przywódców Europy ws. Tuska i za próbę wrobienia chłopaka we własny wypadek samochodowy tak brzmi opinia tego “dyplomaty”.

Z lwa salonowego na jakiego pozował Radosław Sikorski, były minister staje się kuriozalnym zjawiskiem podobnym do Stefana Niesiołowskiego, którym kieruje wyłącznie nienawiść i brak jakichkolwiek hamulców. Widać odejście z polityki i rezydowanie w Chobielinie źle wpływa na zdrowie pana ministra i musi wyżywać się w Internecie.

To właśnie Radosław Sikorski był autorem słów o “dożynaniu” watahy i obrzydliwych odniesień do śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ludzie tacy jak on przez długie 8 lat “reprezentowali” nasz kraj na zewnątrz i nie ma się co dziwić, że był on na skraju zapaści. Mieszkaniec Chobielina pozujący na człowieka z wyższych sfer po raz kolejny pokazał ordynarne chamstwo, które nie przystoi żadnemu politykowi. Cóż, taki z niego “dyplomata” …

2 KOMENTARZE

  1. Ja od poczatku wiedzialam ze to cham i prostak.Czerwony pomiot bylej komuny.Nachapal sie kasy i teraz boli go ze wysypuje sie wszystko z koszyka.Dobiora sie i do niego,ale to stary chytry cwaniak i bedzie ciezko.Podobnie jak kwas/Kwasniewski ijego banda i Wanda hihi Czyli jego wredna zonusia

    18

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here