Bruksela nie odpuszcza Polsce! Eurokraci chcą zemsty za odmowę przyjęcia islamskich imigrantów!

Dimitris Awramopulos

Chociaż mechanizm tak zwanych relokacji, które zostały narzucone przez Komisję Europejską w 2015 roku minął jesienią bieżącego roku i już od kilku miesięcy nie obowiązuje, to Bruksela wraca do niego i chce pozwać Polskę do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej za odmowę przyjęcia islamskich imigrantów. Decyzja ta ma być dzisiaj oficjalnie potwierdzona przez unijnych komisarzy.

Pozwem do unijnego Trybunału straszył Polskę kilkakrotnie komisarz do spraw migracji Dimitris Awramopulos. Było to jeszcze w trakcie, kiedy system przymusowej relokacji imigrantów z obozów w Grecji i we Włoszech obowiązywał i tak eurokrata chciał wymusić wpuszczenie do naszego kraju islamskich przybyszów niewiadomego pochodzenia.

Po wygaśnięciu programu relokacji wydawało się, że taki pozew nie będzie miał miejsca, tym bardziej, że nawet wśród unijnych urzędników zaczęła być obecna retoryka, którą posługiwali się przedstawiciele polskiego rządu. Komisja Europejska nie zrezygnowała jednak z próby podporządkowania sobie Polski i eurokraci uznali, że prawo to chociaż sprzeczne z unijnymi traktatami było obowiązujące i należy ukarać nasz kraj.

Polskie władze apelowały do Komisji Europejskiej o umorzenie postępowania w tej sprawie i argumentowały odmowę przyjęcia imigrantów względami bezpieczeństwa oraz faktem, że to właśnie poszczególne rządy, a nie Komisja Europejska mają prawo kształtować politykę imigracyjną w krajach członkowskich. Jak można było się spodziewać, nie spotkało się z odzewem, a Bruksela robi wszystko, żeby ukarać i upokorzyć Polskę.

Widać wyraźnie, że Komisja Europejska i owładnięci lewicową wizją świata politycy sięgają po kolejne środki, aby zdyscyplinować nasz kraj odmawiający sprowadzania imigrantów. Jean-Claude Juncker i jego ludzie za nic mają prawo i starają się wymusić decyzje na poszczególnych krajach UE wszelkimi sposobami. Postępowanie przed Trybunałem Sprawiedliwości UE w Luksemburgu pewnie również będzie farsą, patrząc na decyzje tego organu w sprawie Puszczy Białowieskiej i straszenie Polski gigantycznymi karami. Po raz kolejny okazuje się, że unijne instytucje chcą narzucić nam własną, politycznie poprawną wizję świata z islamizacją naszego kraju na czele. Na to nie może być zgody!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here