Horda islamskich imigrantów BEZKARNIE terroryzuje niemieckie miasto! Kuriozalna “reakcja” władz …

0

Po raz kolejny okazuje się, że grupki agresywnych islamskich imigrantów pozostają w Niemczech praktycznie bezkarne i wolno im wszystko. W Mannheim w Badenii-Wirtembergii grasuje banda 15 krewkich  “uchodźców”, którzy demolują miasto i popełniają przestępstwo za przestępstwem, a policja i urzędnicy przygląda się temu rozkładając ręce.

Imigranci są bezkarni, bo … nie posiadają żadnych dokumentów i podają się za … nieletnich! Sprawę tę nagłośnił burmistrz Mannheim Peter Kurz, który wysłał list do ministra sprawiedliwości Badeniii-Wirtembergii Thomasa Strobla. Szef CDU w tym landzie Wolfgang Reinhart mówi, że to kapitulacja niemieckiego prawodawstwa, które “ustępuje przed grupą młodocianych”.

Niemieckie państwo, które tak sprawnie wyłapuje dzieci i młodzież z polskich rodzin za pomocą wszechwładnego Jugendamtu i siłą przekazuje je do rodzin zastępczych w przypadku arabskich przybyszów nie jest takie stanowcze. Urzędnicy nie wiedzą, czy traktować imigrantów jak dorosłych czy nieletnich, a procedury które sprawdzają wiek są obwarowane wieloma przepisami, które dają przybyszom przywileje.

Tak więc zamiast umieszczenia krewkich “uchodźców” w areszcie władze planują rozwiezienie ich po całym terenie Niemiec i “rozbicie” bandy w ten sposób. Jednak i to nie będzie łatwe ze względu na kolejne prawne ograniczenia. Spraw takich, jak ta wyżej opisana jest mnóstwo, tylko są skrywane za zasłoną milczenia. Po raz kolejny okazuje się, że polityczna poprawność wygrywa ze zdrowym rozsądkiem i zapewnieniem bezpieczeństwa obywatelom.

Bezkarność islamskiej hordy grasującej w Mannheim ukazuje, że de facto Niemcy nie są państwem prawa. Imigranci niewiadomego pochodzenia mogą robić, co im się żywcem podoba i nikt nie jest w stanie temu przeciwdziałać. Tak właśnie wygląda rzeczywistość w Europie Zachodniej, którą chciała Polsce zafundować Platforma Obywatelska zgadzając się na przyjęcie tzw. uchodźców w 2015 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here