Polacy jak dżihadyści! Tak znana aktorka opluwa uczestników Marszu Niepodległości!

Nie ustaje medialna nagonka na Polskę, Polaków oraz Marsz Niepodległości, który przeszedł ulicami Warszawy w Święto Niepodległości 11. listopada. Przyłączają się do niej kolejni celebryci i osoby publiczne, które stają ramie w ramię z lewicowo-liberalną propagandą byle tylko obrzydzić patriotyzm, wiarę i polskość. Taki popis dała znana aktorka Renata Dancewicz w programie “Skandaliści” na antenie Polsat News, kiedy porównała uczestników Marszu Niepodległości do … dżihadystów.

Znana ze skrajnie lewackich poglądów i uczestnictwa a tzw. Czarnych Protestach, które bronią prawa do mordowania dzieci przed urodzeniem Dancewicz najpierw zaatakowała tegoroczne hasło Marszu “My chcemy Boga”: – Gdybym była Bogiem, to bym parę razy piorunem trzasnęła tych gości, żeby im wybić z głowy coś takiego – takie brednie wygadywała celebrytka.

Dancewicz wpadła w furię i kontynuowała swoje antypolskie wywody już nie nazywając uczestników Marszu Niepodległości faszystami czy nazistami, ale stwierdzając, że blisko im do islamskich ekstremistów: – Ja to porównuję do dżihadystów. Ten gniew młodych ludzi, to jest dokładnie ten sam korzeń, co ci dżihadyści – kontynuowała swoje wywody.

Aktorka była zachwycona postawą lewackich środowisk, które chciały wywołać rozróby i blokowały trasę Marszu siadając na ulicy. Tutaj znowu zaczęła wycierać sobie twarz Panem Bogiem i opluwała Polaków idących w Marszu: – Dziwię się, że ci goście idą w imię Boga, a robią takie rzeczy. To niesłychanie groźne, że marsz odbywa się pod hasłem “My chcemy Boga”, a później widzimy, co oni robią. Atakują je fizycznie, wyzywają od suk, to się robi niedobrze. To takie zaprzeczenie, kompromitowanie idei Boga – atakowała.

Wypowiedzi znanej z lewackich poglądów Renaty Dancewicz nie dziwią, szczególnie że trwa zmasowana i chyba zaplanowana nagonka na Polskę, która ma zohydzić nasz patriotyzm i wiarę. Za bezczelne obrażanie uczestników i porównywanie ich do dżihadystów pani Dancewicz powinna szybko otrzymać pozew do sądu za obrażanie uczestników Marszu. Może wtedy zaczęłaby od myślenia i przestała opowiadać brednie i pluć na własnych rodaków oraz uzupełniła braki w edukacji. Takie wypowiedzi jak te przytoczone powyżej powinny być piętnowane i ścigane. Nie może być zgody na kłamstwa i lżenie Polaków z demonstracje swojej wiary i patriotyzmu!

15 KOMENTARZE

 1. a ja były ale nie rudy i nie tuman napiszę że jednak duża część tych wielkich artystów to śmieć etyczny nie mający pojęcia a skutkach rządów za III rp ich idoli a dla mnie debili od etyki po matematykę.Pytam gdzie ci “artyści” o wrażliwości krokodyla byli za III rp gdy po cichu wykończono kilkaset tysięcy Polaków a miliony wypędzono z własnego kraju.

  53

  0
 2. WIDAĆ RENATA DANCEWICZ ZA RZĄDÓW PO,OTRZYMYWAŁA WIELKIE WYNAGRODZENIA ,BO PO,NIE LICZYŁO SIĘ Z PIENIĘŻMI SZCZEGOLNIE Z NASZYMI ,
  I RZECZYWIŚCIE ZIOMEK PALIKOTA NAPISAŁ DOBRZE,WIĘKSZOŚĆ TYCH ARTYSTOW NIE REAGOWAŁA NA TO JA K ZA IIIRP WYKAŃCZANO KILKASET POLAKÓW A MILIONY WYPĘDZANO Z KRAJU ZA CHLEBEM . PAMI ETAM TEN DZIEŃ JAK OTWORZONO DLA POLSLKI GRANICĘ W ANGLII …ILE AUTOKARÓW OPUŚCIŁO POLSKĘ?BRAK BYŁO MIEJSC , NA 2-3 MIESIĄCE NAPRZÓD JAK NIE NA PÓŁ ROKU.A DLACZEGO JESZCZE DZIŚ UCIEKAJA LUDZIE DO PRACY DO NINNYCH KRAJÓW ? ]
  BO PiS NIE NAPRAWI TEGO CO PRZEZ 8 LAT ZEPSUŁO po.PO KUPA DRANI KTÓRE ROZSPRZEDAŁO POLSKIE ZAKŁADY PRACY ,,LUDZIOM NIE DALI WYBORU , NIEKTÓRZY POPEŁNIAŁI SAMOBÓJSTWA Z BRAKU PIENIĘDZY I NIEMOŻLIWOŚCI ZAROBKU .
  I TAKA RENATA DANCEWIĆŻ KTÓRA W OGÓLE NIE WIE O CO CHODZI, NIE WIDZI DALEJ NIŻ CZUBEK WŁASNEGO NOSA …ŚMIE KRYTYKOWAĆ ….

  43

  2
 3. Pani DANCEWICZ JEST SKONCZONA NIGDY NIE OBEJŻE JEJ FILMOW,ANI PROGRAMOW.To sa aktork
  ji zdegenerowane .Koniec z nimi-mam wielki żal

  26

  1
 4. Pomieszanie z poplątaniem. Chyba wszystko się wam pomyliło. I nie waham się tego tak nazwać będąc katolikiem związanym z Kościołem mocniej, niż tylko niedzielną mszą. Co mają rasistowskie hasła do manifestowania patriotyzmu? Bo chyba nie piękna manifestacja miłości ojczyzny, wyrażana przez całe rodziny z małymi dziećmi jest tu atakowana. Tylko nienawistne hasła, które pojawiły się na niektórych transparentach. Jestem oczywiście daleki od lewicowego światopoglądu i moralnego nihilizmu, jaki do nas płynie z zachodu Europy. Skąd jednak to wściekłe ujadanie w reakcji na jakąkolwiek krytykę? A może to właśnie wstyd, że człowiek o poglądach tak dalekich od naszych, chrześcijańskich, zarzuca takie rzeczy? Czy każda na przykład krytyka Kościoła jest od razu atakiem na niego? W wielu sytuacjach trzeba uruchamiać myślenie, a nie tylko “święte” oburzenie. Świat wokół nas nie jest wyłącznie czarno – biały.

  2

  12
 5. Dancewicz chcę zaistnieć przez kontrowersyjny wpis. Widocznie za mało ma talentu aktorskiego skoro w ten sposób chcę zwrócić na siebie uwagę

  21

  3
 6. Ale jaka znana? Dlaczego znana, gdy ja słyszę o niej pierwszy raz? A może powinienem ją i cztery pokolenia wstecz znać? Może to pra-, pra-, jakiegoś oborowego czy jeszcze gorzej jakiejś chazarskiej przybłędy ze stepów Azji?

  12

  2
 7. Przykro mi, że nie ma szacunku dla własnego dorobku artystycznego, więc chyba nie zasługuje na szacunek odbiorców sztuki.

  11

  2
 8. Szanowna Pani Renato,niezgadzam sie z Pni pogladami ale zawsze staram sie zrozumiec inaczej myslacych, ja i wielu mi podobnych ludzi(wyborcow PIS-u,Kukiza 15,Parti K.Mikke,czesci PSL)chce zmiany w Polsce,a nie tego co bylo(to bylo 8 tragicznych lat)o patriotach ktorzy szli z Bialo-Czerwonymi flagami w MN,mowi pani dzichadysci,no blagam o chociaz odrobine rozsadku i poznania czym jest dzichad,niech Pani poczyta!!!!!!!??????gdyby nastapilo blokowanie czarnych marszow,to co wtedy by Pani opowiadala??????wiem ze dla ELYT tacy jak my to zwylke glupie bydlo,gow….i tym podobne epitety,ale my tylko chcemy aby w naszej ojczyznie byl dobrobyt,aby ci co chca u nas zyc i mieszkac(niemam nic przeciw obcokkrajowcom)przestrzegali naszych praw i szanowali nasze tradycje,a jezeli chca oni narzucac swoje sila(maja oczywiscie prawo do kultywowania swoich)to mamy prawo a nawet obowiazek bronic sie,tolerancja to jest cos takiego co powinno dzialac w obie strony.POZDRAWIAM

  10

  1
 9. Podobno nieważne co się mówi, ważne żeby być zauważonym. Szkoda tylko że RD nie potrafi być zauważona poprzez to co powinna robić najlepiej, czyli przez granie. Czyżby sama nie wierzyła w swoje umiejętności sceniczne?

  5

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here