Niemiecki sąd nakazał … sprowadzić z powrotem imigranta z Afganistanu! Sprawdź szczegóły tego kuriozum!

Niemcy w ostatnich dwóch latach zdecydowanie przodują w polityce multikulti i otwartości na islamskich imigrantów. W lecie 2015 roku kraj ten przyjął ponad milion imigrantów bez żadnej kontroli i “dzięki temu” ma zamachy terrorystyczne falę, gwałtów, spadek bezpieczeństwa i całą gamę “ubogaceń” jakie niosą ze sobą przybysze z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Polityczna poprawność za Odrą przybiera już kompletnie kuriozalne oblicze, takie jak decyzja Sądu Administracyjnego z Sigmaringen, który nakazał ponowne sprowadzenie imigranta z Afganistanu, deportowanego w jego opinii niezgodnie z prawem.

23-letni Afgańczyk przybył do Niemiec w 2016 roku i w czerwcu tego roku złożył wniosek o azyl w Tybindze. Federalny Urząd Migracji i Uchodźców odmówił jego wydania ze względu na fakt, że podobny wniosek był już złożony przez mężczyznę w Bułgarii, przez którą trafił do Niemiec. Afgańczyk twierdzi, że został tam zmuszony do podpisania wniosku o azyl podczas pobytu w więzieniu. Bułgarskie urzędu odesłały go z powrotem do Afganistanu, ale niemiecki sąd nakazał go sprowadzić z powrotem do kraju nad Renem.

Wedle sądu niemieckie władze nie działały zgodnie z prawem i imigrant musi zostać sprowadzony z powrotem. Sędziowie stwierdzili, że zażalenie Afgańczyka na decyzję o odesłaniu go do Bułgarii wstrzymywało decyzję o deportacji. Zdaniem sądu będzie ona możliwa dopiero po zakończeniu całej procedury. Obrońca Afgańczyka Markus Niedworok powiedział agencji DPA, że jego klient zostanie sprowadzony 11. grudnia.

Warto zauważyć, że na terenie Niemiec przebywa aż 200 tysięcy imigrantów, których wnioski o azyl zostały odrzucone. Kuriozalne jest zachowanie niemieckich władz, które zachęcają a nawet zapewniają specjalne pieniądze na powrotną podróż do kraju pochodzenia, ale nie wykonują swoich decyzji. Dzieje się tak ze względu na politycznie poprawne wyroki niemieckich sądów i protesty skrajnej lewicy.

Widać wyraźnie, że polityczna poprawność kompletnie obezwładniła niemiecki wymiar sprawiedliwości i traktuje on nielegalnych imigrantów w sposób wyjątkowo pobłażliwy, tak że dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji jak ściąganie imigrantów z powrotem. Trzeba zaznaczyć, że nożownik z Hamburga, który w lipcu zamordował 1 osobę i ranił kilka kolejnych był również nielegalnym imigrantem i nie wydalono go z Niemiec. Właśnie w ten sposób niemieckie władze lekceważą zagrożenie islamskim terroryzmem i narażają własnych obywateli.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here