Frasyniuk jak w amoku! Histeryczna reakcja na Marsz Niepodległości i obrzydliwe słowa o prezesie PiS!

Były działacz “Solidarności” i Unii Wolności Władysław Frasyniuk znany jest wyjątkowej agresji i pieniactwa, w którym przebija już nawet niedoścignionego w tej materii Stefana Niesiołowskiego. Frasyniukowi nie podoba się Marsz Niepodległości i z powodu kilku rasistowskich incydentów żąda jego odwołania, a także w wyjątkowo chamskich słowach atakuje prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego i oskarża go za odpowiedzialność za te wydarzenia.

Nie ustaje antypolska nagonka zarówno na Marsz Niepodległości, jak i prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Władysław Frasyniuk z chęcią przyłączył się do tego i zaatakował Polskę antenie TVN 24: – Moim zdaniem państwo powinno reagować 11 listopada, a nie wtedy, kiedy w prasie międzynarodowej pojawił się nowy symbol Polski i nie jest tym symbolem polska Solidarność, tylko polski faszyzm i rasizm. To, że politycy reagują dzień czy dwa później, nawet powiedziałbym zdecydowanie, to nie jest czynnik łagodzący. Przestępstwo zostało popełnione. Wszyscy, którzy w tym uczestniczyli, są uczestnikami tego przestępstwa – tak swoje myśli rozwijał Frasyniuk.

Według Władysława Frasyniuka Marsz Niepodległości powinien być zdelegalizowany, a państwo jest odpowiedzialne za wszystkie te marginalne banery, hasła czy rasistowskie wypowiedzi. Nie mogło oczywiście zabraknąć uderzenia w prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który był wyjątkowo obrzydliwy: – Jarku, z przykrością powiedzieć, że znam cię osobiście i z całą pewnością nie jesteś człowiekiem, który nosi w sobie poglądy faszystowskie czy rasistowskie. Niestety, stałeś się twarzą tego marszu. Niestety, to ty ponosisz za to odpowiedzialność, cynicznie grając tymi ludźmi, ich słabościami, brakiem wykształcenia, brakiem identyfikacji. To ty ponosisz odpowiedzialność, dlatego że to ty przemawiasz przed panią premier, to ty decydujesz o tym, kiedy wejdzie, a kiedy wyjdzie prezydent państwa polskiego.(…) Twarzą Polski staje się twarz Jarosława Kaczyńskiego o poglądach faszystowskich i rasistowskich. Jak się spotkasz z bratem, to ci napluje, tak jak faszysta napluł w twarz tej kobiecie – perorował Frasyniuk.

Wypowiedzi Władysława Frasyniuka pokazują, że człowiek ten chętnie przyłącza się do skoordynowanej akcji wymierzonej w Polskę przez zagraniczne media, po to aby zohydzić wizerunek naszego kraju swoimi kłamstwami, manipulacjami i przeinaczeniami. Człowiek ten zachowuje się kompletnie irracjonalnie i kipi wręcz nienawiścią do wszystkiego co polskie, ze szczególnym uwzględnieniem lidera Prawa i Sprawiedliwości. Taka postawa jest jawnym działaniem przeciwko interesowi naszego kraju i przyłączeniem się do akcji, która ma osłabić nasz kraj.

2 KOMENTARZE

  1. Nie jesteś godzień nawet za pucybuta robić U Pana Premiera Jarosława Kaczyńskiego ty półgłówku!!! A te hasła faszystowsko-rasistowskie to robota i prowokacja, kolejna zresztą twojego kodziarskiego i totalitarnego środowiska!!!!!!

    18

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here