Izrael bezczelnie wtrąca się w polskie sprawy! Wściekłość Tel Avivu po Marszu Niepodległości!

Zachodnie lewicowo-liberalne media otwarcie atakowały i kłamały na temat Marszu Niepodległości, który przeszedł ulicami Warszawy 11. listopada w 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nikomu z zachodnich polityków nie przyszło jednak do głowy zabierać głosu i powtarzać tej narracji. Nikomu oprócz ministerstwa spraw zagranicznych Izraela, które w skandaliczny sposób wtrąca się w sprawy wewnętrzne Polski i domaga … ukarania organizatorów Marszu.

Rzecznik izraelskiej dyplomacji Emmanuel Nahshon w bezczelny sposób powtarza kłamstwa lewackich mediów o patriotycznej demonstracji, która odbyła się w Warszawie: – To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie – ogłosił rzecznik tamtejszego MSZ.

W swojej arogancji izraelskie MSZ wprost żąda ukarania organizatorów i straszy rozprzestrzeniającym się rasizmem: – Wyrażamy ufność, że polskie władze podejmą działania przeciwko organizatorom. Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany – powiedział.

Widać wyraźnie, że władze w Tel Avivie próbują dyscyplinować Polskę antyrasistowską retoryką po słowach rzecznika Młodzieży Wszechpolskiej Mateusza Pławskiego, który mówił o “separatyzmie rasowym” i tym, że na przykład osoba czarnoskóra nie może być Polakiem. Od tego, rasistowskiego manifestu natychmiast odcięli się organizatorzy i środowiska narodowe, które podkreślają, że kierują się społeczną nauką Kościoła Katolickiego.

Miejmy nadzieję, że polskie władze nie będą ulegać bezczelnym naciskom państwa, które samo ma problemu z rasizmem choćby wobec dyskryminowanych Palestyńczyków, a próbuje wtrącać się w nie swoje interesy. Widać wyraźnie, że manifestacja polskości i rosnące nastroje patriotyczne nie podobają się Izraelowi, który jak wiadomo jest bardzo wpływowym państwem i pozwala sobie na takie bezczelne uwagi.

14 KOMENTARZE

 1. Izrael nie potrafi poradzić sobie z własnym problemem, rasowe prześladowania Palestyńczyków, segregacją religijną , obywatelstwo tylko dla żydów, mur oddzielający od Palestyny…. Patrz, kto to mówi…

  37

  0
 2. Izrael kolejną ofiarą wywoływanego przez wściekłą liberalno lewicową opozycje antysemityzmu.w Polsce ,którego faktycznie nie ma .Tak jak inne kraje dał się wciągnąć w pułapke zniekształcnego obrazu o Polsce ktory poprzez gazete wy..miotną i i jej wyznawców.przekazuje w świat.Ordynarna obrzydliwa kolejna manipulacja.Izrael tak ale żydokomuna won z tego kraju.PRZY OKAZJI :CZY ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W STANCH TEŻ JEST KOJARZONE Z FASZYZMEM ?

  18

  1
  • ,,Izrael kolejną ofiarą wywoływanego przez wściekłą liberalno lewicową opozycje” -nie bądź człowieku naiwny. Oni są głównymi kreatorami antypolskiej nagonki.

   9

   0
 3. Miało być tak pięknie i strzeliliśmy sobie w stopę , a nawet w kolano. Organizatorzy powinni sobie zdawać sprawę ,że te lewackie harpie się na nich rzucą i nasza totalnie głupia opozycja również, a mimo tonie zachowali należytej ostrożności. Dopuścili żeby w marszu szła grupka baranów z rasistowskim transparentem i wystarczyło straty wizerunkowe nie do odrobienia , a szkoda bo impreza była super. I jeszcze na koniec ten głupek Mateusz Pławski i jego wywiad – żenada.Nie żenada hańba i wstyd.

  6

  14
  • strzel sobie z liścia to otrzeźwiejesz z tej głupoty !! Chyba się zapomniałaś co do tego, że Polak w Polsce jest Panem i gospodarzem – wystarczy żydowski jazgot a ty już się kajasz przed kim ? przed patologicznymi rasistami i mordercami ! ? Tak fakty to fakty Polacy je znają i będą je wyświetlać

   28

   0
 4. tu mowa miłości w wykonaniu żydów; Rabin Yitzhak Ginsburg oświadczył, “Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja nie jest tę samą rzeczą”. (NY Times, czerwiec 6, 1989, p.5).
  Prof. Ehud Sprinzak z uniwersytetu w Jerozolimie opisał Kahane i filozofię Goldstein: “Oni wierzą, że jest wolą Boga, by stosowali przemoc przeciw ‘goyim,’ (hebrajski termin dla gojów”.) (NY Codzienne Wiadomości, luty. 26, 1994, p. 5).
  Zabójstwo pogan przez Żydów jest propagowane przez Talmud, mają być złożeni jako “Święte Ofiary” dla Boga (Zohar, III, 2276 i I, 38b i 39a). Śmierć pogan przez ścięcie jest szczególnie zalecane (Pesachim, 49b).
  Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu, „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”
  Rabin Owadia Josef;„Po co goje są tak naprawdę potrzebni? – Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”
  “Życie Goja i wszystkie jego siły fizyczne należą do żyda” (A. Rohl. Die Polem. s. 20).
  * „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)
  * „Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)

  I tak można w nieskończoność

  17

  0
 5. Dzisiejsze żydostwo czyli Izrael niszczy całe rodzinyi buży domy w których mieszkali zamachowcy jest to postępowanie dokładnie SSmański tak dzisiaj postępuje izrael jak SS. Izrael razem z Sorosem stworzyli wielki plan przeniesienia wojny z arabami na grunt Europejski pod płaszczykiem wielkich lewackich ideologi. Takie potężne zderzenie dwóch odmiennych kultur i religii, gdzie dzicz islamska nie zna słowa tolerancja tylko wybija inne religie musi zakończyć się holokaustem Europy Zachodniej. Jak widać nawet urodzeni w Europie islamiści bardzo szybko wracają do swojej dzikości i religi.

  9

  1
 6. I na temat komu przeszkadza wolna Polska ? żydowi oczywiście, kilka faktów; „Żydzi przyjęli zasadę, że korzystne jest wszystko, co szkodliwe dla Polski”, czyli z jaką reakcją spotkał się najazd bolszewicki. „Polska musi być państwem polsko-żydowskim”
  W 1920 r. na dorocznej konferencji syjonistycznej w Londynie zapadły wg niektórych autorów (J. Krajewski cytuje za pracą ks. Józefa Kruszynskiego) tajne uchwały, w których między innymi znalazły się następujące sformułowania:
  „Akcja przeciwko Polsce ma być wszędzie przeprowadzana we wszystkich państwach Europy, Azji i Ameryki”.
  „Użyć wszelkich wpływów aby granice państwa polskiego były jak najszczuplejsze. Utrudniać odbycie się plebiscytu na Śląsku i ujściu Wisły do morza”.
  „ Wpływać na to, żeby Polskę złączyć z Niemcami, a rozbić jej przymierze z Francją”.
  „Popierać i szerzyć w Polsce komunizm”
  W „Gazecie Niedzielnej” nr. 39 z 1919 roku ukazała się korespondencja J. A. Danielaka z Trenton (USA):
  „… Co się tyczy Żydów, to wszyscy byli za Niemcami, a nawet teraz, kiedy Polska na Kongresie Pokojowym potrzebowała sympatii innych narodów, a zwłaszcza sympatii naszego amerykańskiego narodu, to Żydzi wytężyli wszystkie swoje siły w Ameryce, aby Niemcom dopomóc a Polsce zaszkodzić. Nosili w pochodach tablice z napisami, że Polska Żydom się należy, a nie Polakom, bo Polacy nie umieją się rządzić”

  5

  0
 7. Czy to narastają obawy ? Że miały być ich kamienice a nasze ulice oraz nasze bogactwa naturalne , pewnie na tym zależy im najbardziej . Niech tam sobie żyją spokojnie w Izraelu a od nas wara i naszych spraw wewnętrznych

  6

  0
 8. W Polsce od lat jest demokracja, i mamy pełne prawo swoją radość z okazji 99 rocznicy Święta Niepodległości wyrażać tak jak chcemy!

  4

  0
 9. Palestynczycy czy Zydzi to jedno dziadostwo. Jedni i drudzy sa chciwi i podstepni. Zydostwo w Izraelu, w latach bodajze 60- tych ( dokladnie to nawet niewazne) staralo sie wynarodowic i zateizowac dzieci Zydow safardyjskich, sciagajac ich do komuszych kibucow, gdzie mialy tylko pracowac.

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here