To, co się dzieje w Niemczech przechodzi ludzkie pojęcie! Islamski imigrant nie przepuścił nawet … kucykowi …

Wśród wielu obiegowych opinii na temat wyznawców islamu krąży ta o szczególnym upodobaniu tych ludzi do zwierząt. I nie chodzi tu wcale o zwykłą hodowlę, ale inny rodzaj fascynacji. To, co normalnemu człowiekowi nie przeszłoby przez myśl stało się faktem w mini-zoo w parku Görlitzer. Właśnie tam, 23-letni imigrant rodem z Syrii został przyłapany na gwałcie na kucyku.

Amatora tego typu dewiacji zauważyła pewna niania, która przyszła wraz z dzieckiem do parku. Błyskawicznie zawiadomiła ona opiekujących się zwierzętami, którzy wezwali policję. Wydarzenie to miało miejsce w ubiegły piątek, około godziny 15.00. Kobieta, która była świadkiem obrzydliwych działań imigranckiego zwyrodnialca nie chce komentować tego incydentu, tłumacząc się wielką traumą. Trudno się temu dziwić.

Funkcjonariusze zatrzymali amatora kucyków i będzie miał postawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami oraz obrazy moralności publicznej. Za ten niewiarygodnie obrzydliwy czyn Syryjczykowi grozi do trzech lat pozbawienia wolności lub grzywna.

Görlitzer-Park jest popularnym miejscem odwiedzin rodzin z dziećmi, które mogą podziwiać dwa kucyki, dwa osiołki, kozy, owce i inne zwierzęta. Niestety, przybysz z Bliskiego Wschodu postanowił chyba skutecznie obrzydzić to miejsce, wykorzystując Bogu ducha winnego ulubieńca przychodzących tam dzieci. Pracownicy tego parku ubolewają nad tym co się stało: – Szkoda, że ​​jesteśmy teraz powiązani z takim incydentem – mówi jeden z nich w rozmowie z Berliner Morgenpost.

Cóż, brakuje słów, żeby skomentować to wydarzenie. Pokazuje ono tylko, kto przybywa do Europy i jakie zwyczaje panują wśród imigrantów. Widać niezaspokojonym młodym mężczyznom nie wystarczają już gwałty czy molestowanie kobiet i szukają mocniejszych wrażeń w dość osobliwym kontakcie ze zwierzętami. Sprawą jak najszybciej powinny zainteresować się organizacje broniące praw zwierząt i zacząć uwrażliwiać “biednych uchodźców”, że nie mogą gwałcić wszystkiego co tylko się rusza …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here