Brytyjska gazeta nie ukrywa wściekłości z powodu Marszu Niepodległości! Skandaliczne oskarżenia i butna retoryka!

Marsz Niepodległości, który przechodzi dzisiaj ulicami Warszawy jest szczególnym, niesamowicie barwnym i pięknym wydarzeniem. Dziesiątki tysięcy głównie młodych ludzi, którzy pokojowo demonstrują przywiązanie do swojej wiary w Boga, miłości do Ojczyzny i tradycji. Takie działanie powoduje “tradycyjny” już atak lewicowo-liberalnych mediów, które nie mogą znieść, że w Polsce tysiące ludzie idą pod hasłem “My chcemy Boga”. Brytyjska gazeta The Independent sięga po cały zbiór nazw i klisz, które mają zohydzić to wydarzenie w oczach zachodniej opinii publicznej.

Według lewicowo-liberalnej gazety dzisiejszy marsz, który przechodzi ulicami Warszawy jest: – Być może najliczniejszy w Europie, a może nawet i na świecie marsz”, który w rzeczywistości jest „pokazem siły supremacjonistów”. Gazeta zaznacza, że przyciąga on dziesiątki tysięcy uczestników, którzy przybywają również z innych krajów i oczywiście oskarża jego uczestników o ksenofobię: – Marsz Niepodległości, organizowany w polskie święto 11 Listopada przez ostatnie lata przyciągnął dziesiątki tysięcy uczestników. Ekstremiści ze Szwecji, Węgier, Słowacji i innych krajów przyłączają się teraz do polskich nacjonalistów w publicznym pokazie ksenofobii i białej supremacji – pisze The Independent.

Jak można było się spodziewać nie tylko sama idea Marszu, który organizowany jest już od kilku dobrych lat powoduje nerwowość lewicowego medium. Szczególnie drażni ich hasło: “My chcemy Boga” i tutaj aby ośmieszyć tę nazwę powołuje się na Rafała Pankowskiego, lewicowego socjologa ze stowarzyszenia Nigdy Więcej, które jest znane z walki z narodowymi i katolickimi wartościami. Pankowski wyjaśnia, że hasło to jest sprzeciwem wobec … islamu, a w Marszu “wezmą również udział prawicowi… neo-poganie”.

Oczywiście lewicowych autorów drażni postawa Polaków oraz innych narodów Europy Środkowej, które zdecydowanie sprzeciwiają się przyjmowaniu tysięcy islamskich imigrantów. Tutaj The Independent sięga po czeskiego politologa Miroslava Maresa, który wyjaśnia tego przyczyny: – Ich mieszkańcy [krajów Europy Środkowej] obserwując ataki ekstremistów islamskich na Zachodzie Europy utrwalają w sobie przekonanie, że panuje tam chaos zagrażający ich względnemu spokojowi, osiągniętemu po latach wojny, okupacji i ucisku. I choć zwykle ruchy ekstremistyczne rozwijają się w czasach kryzysów i napięć, znalazły one podatny grunt w krajach Europy Środkowej właśnie teraz, gdy ich mieszkańcy przeżywają najszczęśliwszy w swojej historii okres. Choć niepozbawiony wewnętrznych napięć i konfliktów – mówi Mares. Oczywiście, zdaniem brytyjskiej gazety szczęśliwość i dobrobyt Europa Środkowa zawdzięcza Unii Europejskiej i NATO.

Język lewicowo-liberalnej prasy, który tak zwraca uwagę na “mowę nienawiści” wobec muzułmanów czy przedstawicieli wszelakich dewiacji seksualnych w odniesieniu do prawicy i ludzi wierzących nie przejmuje się konwenansami. Obrażanie, nazywanie “faszystami”, “nazistami”, “ekstremistami”, “ksenofobami” to chleb powszedni i najlżejsze określenia. Wszystko to ma na celu zohydzić poglądy i ludzi, którzy nimi żyją. Widać na Zachodzie to się już udało, ale w Polsce nie ma i nie będzie zgody na dyktat lewackiej poprawności politycznej.

8 KOMENTARZE

 1. Bezmyslne lewactwo doprowadzilo do tego, ze biali obywatele UE staja sie obywatelami II kategorii w swoich wlasnych krajach:-)

  59

  1
 2. British papers deny Polish People the right to celebrate the Independence Day. Ironically the lead of this inimical propaganda belongs to The Independent. Does Independent understand what independence means? Our independence is not the gift of Churchil, who betrayed Polish Allies nor Truman or Stalin. We have fought for it hard. Who you are to tell us now how to celebrate what is ours. Shame on you topublicise constant smearing, defamation and lies. Aren’t able to report simply the things as they are? We are not questioning your independence but maybe somebody else will take it away from you.

  12

  1
 3. To z inicjatywy lewackiej totalnej oPOzycji w Polsce i UE “Obserwujemy bezprzykładny atak UE na Polskę. Tak na Polskę, choćby europoseł Lewandowski z PO nie wiadomo jak zaklinał się, że przyjęta kiedyś rezolucja dotyczyła wyłącznie rządzącej partii PiS.. Zresztą choćby nawet dotyczyła tylko PIS-u, to przecież jest to partia, która wygrała uczciwe wybory, oraz prawnie i uczciwie realizuje swoje rządy i uchwala prawa w sejmie. Jednak nie chodzi eurokratom o PIS, choć prezes PIS-u, Jarosław Kaczyński jest dla tzw. Europy czarnym charakterem od dawna. Jakakolwiek inna partia realizująca podobny program idący w kierunku pełnej suwerenności, samodzielności, byłaby traktowana analogicznie.. Cele tych, którym obecna władza w Polsce tak się nie podoba, są proste i okrutne – nie można dopuścić, by Rzeczypospolita stała się państwem silnym i samodzielnym. Ma być jak dotychczas słaba, potulna i zawsze posłuszna zagranicznym metropoliom. Konkretnie – Brukseli i Berlinowi. A poprzez Berlin także Moskwie. Toteż używa się wszystkich sił i środków od listopada 2015 roku, by Polskę niszczyć, dyskredytować i nie dopuścić do samodzielnego rozwoju. Dlaczego tak się dzieje? Co powoduje, że niby deklarujące przyjaźń i współpracę niektóre państwa UE na czele z Niemcami i Francją nie chcą, by kraj nasz szedł obecną drogą rozwoju? Bo zdają sobie dobrze sprawę, że taki rozwój, to koniec dotychczasowego układu Europy. To koniec neoliberalizmu; to koniec tego podszytego komunizmem lewactwa, zielonych, multikulturalizmu a najważniejsze – to koniec obecnego kształtu kapitalizmu, w szczególności absurdalnej władzy banksterów typu Soros i ich korporacji. Czyli Europa broni dotychczasowego status quo, któremu właśnie Polska zagraża. A tysiące eurokratów walczy o swój ciepły i wygodny byt. Jeżeli państwo myślicie, że Juncker, Tusk, Schulz, Timermans… realizują swoje idee, to się potężnie mylicie. Zresztą przywódcy największych państw, w tym Merkel i Macron, są tylko najemnikami banksterów, realizującymi cele wielkiego kapitału. Bo to własnie oni – międzynarodowe korporacje, banki i instytucje finansowe są faktycznymi decydentami rozdającymi karty na światowej planszy do gry. I to dla nich obecny kurs władz Polski stanowi pewne zagrożenie. Używają więc narzędzi zewnętrznych, jak UE, Rada Europy, Komisja Wenecka, oraz wewnętrznych, czyli, jak się sami określili, totalną opozycję. Cel jest wyłącznie jeden – robić wszystko, by odsunąć PiS od władzy. Orban wraz z Jarosławem Kaczyńskim dopiero co zapowiedzieli wielką kontrrewolucję kulturalną. Oznacz to ni mniej, ni więcej, jak otwarte zerwanie z lewacką ideologią multikulti i innymi głównymi doktrynami Brukseli. To powrót do europejskich korzeni i podstawowych wartości cywilizacji łacińskiej” napisała Klementyna Zet.

  Po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA, trwa POdobny do Polski, Węgier i Wielk. Brytanii proces odbierania władzy amerykańskiemu, lewactwu i libertynom, co po utracie koryt także wznieca niepokoje amerykańskich lewackich oszołomów, sterowanych przez ludzi Sorosa, Clinton i Obamy. Oby nowy prezydent USA rozprawił się z nimi jak najszybciej. Dzika panika przed PiS i wybór Trumpa w USA dały grudniowe przyśpieszenie w Sejmie totalnej oPOzycji, aby obalić rząd premier Beaty Szydło, co jednak nie POwiodło się ciaMAJDANowi. Trump z Kaczyńskim, Orbanem i władze Wielk. Brytanii są olbrzymim zagrożeniem dla lewactwa oraz ich próby wyparcia chrześcijan nie tylko z UE i USA przy POmocy multikulti i wojowniczego Islamu. Lewacko-liberalne media wściekle więc atakują rząd Polski, Węgier, USA i Wielk. Brytanii. Putin zaś marzy o Rosji sięgającej aż do Wisły i wykorzuje kupionych przez KGB POlityków z UE i USA oraz agentów GRU z czasów ZSRR, ulokowanych w całym światowym lewactwie i w totalnej oPOzycji RP. Rosja widzi w rosnącej destabilizacji Polski, UE, USA szansę na realizację swoich planów, czyli zatrzymanie wzmacniania wschodniej flanki NATO oraz wasalizację Ukrainy, krajów bałtyckich i Polski z Wyszechradem.

  28

  1
  • Brawo Lech (mam nadzieję, że Kaczyński, a nie Wałęsa)! Wspaniała analiza sytuacji politycznej w świecie! Dziękuję!

   4

   0
 4. do diabla z wami lewackie gnidy,nazywajcie nas faszystami , rewolucja juz sie zaczela , Slowianie pokazuja zachodkowi i lewactwu wielka zacisnieta FIGE

  7

  0
 5. Ależ was prawda w oczy kole.
  Wstyd za hajlujących g…y, którym trzeba tłumaczyć czym jest ten gest.
  Wstyd za rasistowskie gesty – już Naczelnik Kościuszko walczył z wyzyskiem czarnoskórych Amerykanów.

  3

  0
 6. Marsz Niepodległości
  My chcemy Boga!

  Dziewięćdziesiąta dziewiąta rocznica,
  jakże inna niż te sprzed dwóch już lat!
  Dzisiaj piękna, radosna ulica,
  jakby na tym Marszu jakiś Anioł siadł…

  Każdy z flagą, z biało-czerwoną.
  Dorośli, dzieci, młodzież, weterani…
  W narodowych barwach wszyscy toną…
  W tle renegat – widać, że go polskość rani…

  Wygwizdany i ze wstydu blady,
  przemyka nieswój, bo kamratów brak.
  Ani tego od gęsi z czekolady,
  ani co w Miednoje po pijaku padł…

  Cała Polska dzisiaj tu, w Warszawie.
  Radosna i bez świstu policyjnych pał.
  Idą, idą, zda się, że bez końca prawie.
  Jakby jakiś długi dywan z flag się słał…

  My chcemy Boga Panno Święta!
  Tu nasza Polska, stąd nasz ród!
  Każdy, kto Polak – niech pamięta,
  Że zawsze Ojczyzna, Honor, Bóg!

  6

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here