Jeszcze nie dotarli do Europy, a już mordowali i gwałcili kobiety! Zobacz szczegóły tej szokującej sprawy!

Afrykańscy imigranci co rusz dają dowód “ubogacenia” kulturalnego, jakie przynoszą Europie. Doświadczyła tego polska para we włoskim Rimini, kiedy nasza rodaczka została brutalnie zgwałcona przez bandę afrykańskich zwyrodnialców, a jej mąż brutalnie pobici. Nasi rodacy mieli szczęście, że przeżyli spotkanie z tymi ludźmi. Niestety, tego szczęścia zabrakło 26 nastoletnim dziewczynom w wieku od 14 do 18 lat, których ciała znaleziono na pokładzie łodzi, którą imigranci przybyli do Europy.

Szczątki tych niewinnych dziewczyn znaleźli niedaleko wybrzeża Włoch hiszpańscy marynarze. Zostały one przetransportowane do portu w w Salerno, w południowej Italii i następnie poddano je oględzinom.

Wstępne wyniki oględzin, których dokonali włoscy prokuratorzy są po prostu porażające! Okazało się, że ciała tych 26, w większości pochodzących z Nigerii młodych kobiet noszą ślady brutalnych gwałtów, a przyczyną śmierci nie było utonięcie. Śledczy podejrzewają, że kobiety zostały przed śmiercią brutalnie zgwałcone i zamordowane.

Z ustaleń włoskiej policji, większość nastolatek pochodziła z Nigerii. Jak powiedziała Lorena Ciccotti z policji w Palermo, teraz śledztwo ma dać odpowiedź na pytanie o dokładne okoliczności i przyczynę śmierci tych kobiet. Nie trzeba chyba dodawać, że ustalenie ewentualnych sprawców i ich ukaranie będzie niezwykle trudne. Służby stoją przed prawie niewykonalnym zadaniem ustalenia sprawców tej okrutnej zbrodni.

Ta szokująca i tragiczna sprawa pokazuje, kim naprawdę są imigranci, którzy zmierzają z Afryki do Europy. Kolejne doniesienia o morderstwach, gwałtach, atakach na kobiety nie robią wrażenia na politycznie poprawnych elitach, które dalej chcą ściągać ludzi zachowujących się w sposób absolutnie bestialski.

Czy to ma być to słynne “ubogacenie kulturalne” o którym mówiła posłanka Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha? Czy papież Franciszek zauważy “twarz Chrystusa” w tych bezwzględnych oprawcach i zwyrodnialcach? Czy polscy biskupi nadal będą apelować o tworzenie tzw. korytarzy humanitarnych? Czy wszelkie lewicowe organizacje i przeróżne lobby sponsorowane przez George’a Sorosa nadal będą stręczyć do Polski islam i tego typu dzicz? Nie ma złudzeń, że tragedia tych młodych dziewczyn zrobi na ogarniętych fałszywym miłosierdziem i polityczną poprawnością jakiekolwiek wrażenie. Ta sprawa pokazuje, że władze nie powinny nawet dyskutować o jakimkolwiek przyjmowaniu islamskich imigrantów z Afryki do Polski. Może wtedy nasz kraj uniknie tego, co dzieje się na Zachodzie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here