Ochrona granic UE to nadal mrzonki! Setki imigrantów przybywają do Grecji, a na ludzi padł blady strach!

Podczas zakończonego przed ledwie kilkoma dniami szczytu Unii Europejskiej, przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk podkreślał wagę ochrony granic zewnętrznych Unii Europejskiej. Niestety, po raz kolejny te zapowiedzi okazały się pustosłowiem. Tylko od poniedziałku do czwartku na greckie wyspy znajdujące się na Morzu Egejskim przybyło ponad 600 imigrantów!

Mieszkańcy wysp takich jak Lesbos, Chios i Samos są coraz bardziej przerażeni tą sytuacją, tym bardziej, że dla arabskich przybyszów brakuje miejsc w ośrodkach azylowych i rozkładane są kolejne namioty. Wśród gości, którzy “ubogacają” słynne greckie wyspy dochodzi do wielu konfliktów na tle narodowościowym. Imigranci z Afganistanu protestują i domagają się traktowania takiego jak Syryjczycy, a zwykli mieszkańcy po prostu boją się o siebie i swoje rodziny:  – Ta sytuacja rodzi strach, bo mamy dzieci. Wszyscy rodzice o tym rozmawiają i boją się puszczać dzieci same – powiedziała w wywiadzie dla Polskiego Radia Dymitra, która mieszka obok ośrodka dla uchodźców.

Zdecydowana większość zwykłych mieszkańców chce natychmiastowej  ewakuacji nielegalnych imigrantów z wszystkich greckich wysp. Dzisiaj na wyspie Samos będzie miała miejsce demonstracja związana z tym żądaniem. Oczywiście, w takiej sytuacji pojawiają się też protesty skrajnie lewicowych grup, którzy oszołomieni polityką multikulti darzą islamskich przybyszów uwielbieniem. Dzisiaj przedstawiciele lewicy będą protestować przeciwko antyimigracyjnej ich przekonaniu polityce Unii Europejskiej.

Obecnie, tylko na samej wyspie Lesbos przebywa 6 tysięcy nielegalnych imigrantów. Z kolei na wszystkich wyspach we wschodnim rejonie Morza Egejskiego jest kilkanaście tysięcy przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Trudno w takiej sytuacji dziwić się protestom mieszkańców i ich strachowi o siebie i najbliższych, widząc do czego zdolni są islamscy goście.

Po raz kolejny okazuje się, że szumne zapowiedzi włodarzy Unii Europejskiej o ochronie granic zewnętrznych Unii po raz kolejny okazały się kłamstwem. Ludzie ci cały czas dążą do masowego przyjmowania islamskich imigrantów w imię poprawności politycznej, a ich celem jest z pewnością realizacja założeń słynnego Manisfestu z Ventotene, który zakłada stworzenie jednego europejskiego Superpaństwa i likwidację resztek kultury chrześcijańskiej oraz państw narodowych. Na fanatycznych pomysłach eurokratów najbardziej cierpią oczywiście zwykli ludzie, ale oni nie mają tutaj nic do powiedzenia, a rozpaczliwe głosy płynące z Grecji są cały czas ignorowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here