Szef MSW popiera islamskie święta, przybędą kolejne setki tysięcy imigrantów! Zobacz, jak postępuje islamizacja Niemiec!

Niemcy od ponad dwóch lat zmagają się tysiącami islamskich imigrantów żyjących na koszt podatnika za Odrą, a mimo to partia kanclerz Angeli Merkel CDU/CSU wygrała wybory parlamentarne i szykuje się do utworzenia kolejnego rządu. Władze nie zwracają uwagi na pełzającą islamizację, ba same popierają ten fakt. Tak wynika z wypowiedzi ministra spraw wewnętrznych Niemiec Thomasa de Maizière, bliskiego współpracownika kanclerz Angeli Merkel. Dodatkowo, ze względu na prawo łączenia rodzin na wiosnę do kraju nad Renem i Łabą może trafić kolejnych 200 tysięcy islamskich imigrantów.

Wydawałoby się, że kolejne zamachy terrorystyczne, morderstwa, gwałty, ataki na kobiety i wzrost przestępczości skłonią władze do zajęcia się problemem generowanym przez islamskich przybyszów. Nic z tego! Szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere na spotkaniu wyborczym przez wyborami do landtagu w Dolnej Saksonii powiedział, że rząd może wprowadzić islamskie święta na życzenie społeczności muzułmańskiej:

Tam gdzie jest dużo katolików dniem wolnym jest Wszystkich Świętych, a gdzie indziej nie. Tam gdzie jest dużo muzułmanów, to dlaczego by nie porozmawiać o muzułmańskim dniu świątecznym?

Taka postawa człowieka odpowiedzialnego za bezpieczeństwo państwa za naszą zachodnią granicą zakrawa na jakiś kompletny absurd. Ściąganie setek tysięcy muzułmanów i chęć organizowania im specjalnych przywilejów mówi samo za siebie. To jednak nie koniec! Jak zapowiedziało niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych już 70 tysięcy uchodźców z Syrii i Iraku złożyło wnioski o sprowadzenie swoich krewnych w ramach prawa łączenia rodzin!

Oznacza to, że do końca 2018 roku wizy uprawniające do wjazdu i osiedlenia się w Niemczech może otrzymać do 100 do nawet 200 tysięcy imigrantów. Jest to wynik sprowadzenie setek tysięcy muzułmanów, którzy mają prawo do ściągania swoich krewnych. Liczba ta może być jeszcze większa ze względu na fakt, że wzrosła liczba obywateli Turcji ubiegających się o azyl w Niemczech.

Trudno w to uwierzyć, ale powyższe dane pokazują, że islamizacja Niemiec idzie pełną parą i ma pełne wsparcie rządu kanclerz Angeli Merkel. To pokazuje, jak bardzo społeczeństwo niemieckie jest uległe wobec władz i sączonej przez politycznie poprawne, lewicowo-liberalne media, które pokazują przyjmowanie islamskich imigrantów, jak i samą religię proroka Mahometa w samych superlatywach. Można jedynie odetchnąć z ulgą, że w 2015 roku wybory w Polsce wygrało Prawo i Sprawiedliwość, gdyż Platforma Obywatelska była otwarta na przyjmowanie tysięcy islamskich imigrantów. Na szczęście rząd premier Beaty Szydło kategorycznie odmawiał wykonania dyrektyw Komisji Europejskiej, a tzw. program kwot dobiegł końca i Polska nie musi zmagać się islamskim problemem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here