Partia Petru chce ukarać posła Andruszkiewicza! Polityk Kukiz’15 zapowiada POTĘŻNY odwet!

Poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz znany ze swoich narodowych sympatii i szczególnej czci jaką żywi do bohaterów z Narodowych Sił Zbrojnych zdecydowanie odpowiada na zarzuty Nowoczesnej, która złożyła wniosek o ukaranie młodego parlamentarzysty w komisji etyki poselskiej. Chodzi o słynny wpis posła Andruszkiewicza na Facebooku, w którym nazwał szefa Nowoczesnej “zerem” i stanął w obronie posła Zbigniewa Gryglasa, który przed kilkoma dniami przestał być działaczem partii Petru.

Poseł Adam Andruszkiewicz w rozmowie z telewizją wPolsce.pl powiedział, że podtrzymuje swoje zdanie na temat Ryszarda Petru. Młody polityk Kukiz’15 zapowiedział również wystąpienie na drogę prawną przeciwko liderowi N. ze względu na jego postawę i ataki na polski rząd na forum międzynarodowym:

“Zamierzam budować wokół siebie zespół prawników i zastanawiam się and tym, czy nie postawić jakichś zarzutów Ryszardowi Petru w związku z tym, jak wzywa instytucje zagraniczne do Polski. Być może zaczniemy od postawienia go przed komisją etyki, niech tam się wykaże”.

Poseł Adam Andruszkiewicz dodał, że według niego powinna być rozszerzona możliwość karania w sprawie zdrady dyplomatycznej. Parlamentarzysta zastanawia się, czy takim przepisom nie powinni podlegać politycy, którzy domagają się interwencji gremiów międzynarodowych we własnej Ojczyźnie.

Pomysł posła Andruszkiewicza, choćby był wynikiem jedynie chęci rewanżu na Nowoczesnej zasługuje na uznanie, szczególnie że w ostatnim czasie mnożyły się akcje i działania polityków “totalnej opozycji”, którzy gremialnie atakowali własny kraj na forum międzynarodowym. Dotychczas wszyscy pozostawali bezkarni ze względu na wąski zakres prawa mówiącego o zdradzie dyplomatycznej i nie mieli skrupułów w atakowaniu rządu premier Beaty Szydło i Polski.

Być może zapowiadany przez posła Andruszkiewicza zespół prawników stworzy przepisy umożliwiające karanie donoszących na własny kraj polityków i ograniczy rozpalone głowy ludzi Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Swoją drogą partia Petru wydaje się robić wszystko, aby stracić swoich wyborców; od ataków i odejścia posła Zbigniewa Gryglasa, poprzez kolejne kompromitacje i wnioski o przerwy w obradach Sejmu, kompromitujące występy posła Piotra Misiło aż do próby ukarania posła Adama Andruszkiewicza. Widać wyraźnie, że formacja ta nie ma żadnego pomysłu na przekonanie wyborców do siebie poza medialną hucpą i atakami na rząd oraz innych, patriotycznie usposobionych polityków.

3 KOMENTARZE

 1. Panie Kukiz , zdaje sie , ze jest Pan PIOSENKARZEM A NIE POLITYKIEM , A JEZELI JUZ TO amatorem- prosze zapomnic o poteznych odwetach , bo jak Panu zgotuja odwet ludzie kompetentni – to ulatwi Panu odnalezc swoje wlasciwe miejsce !

  1

  2
  • Nastepna nawiedzona? co to za straszenie posla Andruszkiewicza pani jak widze do piet mu nie dorasta bo nawed nie wie pani kto Kukiz a kto to Andruszkiewicz kobieto opanuj nerwy,wy juz rzadzic w Polsce nie macie zadnych szans koniec ery zlodzieji!

   1

   0
 2. Adruszkiewicz to mlody polityk pelen pasji charyzmy PRAWDZIWY To nie koles od Sowy w drogim garniturku na zewnatrz klasa a w restauracji motłoch z teoretycznie istniejacego panstwa bluzgajacy jak menel Mlody czlowiek ktoremu zalezy i to widac Pan Petru to szablon wykreowany przez Balcerowicza ktory widzac brak szans na powodzenie partii firmowanej swoim nazwiskiem wysunął swojego ucznia Strach przed wygraną PIS wypromowal Pana Petru ktory nie ma pomyslu ani zdolnosci aby przekonac ludzi do siebie

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here