Terror dalej trwa! Kolejny krwawy atak w Londynie!

Jedna osoba zginęła, a 10 zostało rannych w wyniku kolejnego ataku terrrorystycznego w Londynie. Sprawca wjechał furgonetką w grupę ludzi w dzielnicy Finsbury Park w północno-zachodniej części brytyjskiej stolicy. Co ciekawe, ofiarami są muzułmanie, którzy wychodzili po modłach w pobliskim meczecie.

Według relacji świadków rozmawiających z telewizją Sky News w samochodzie było 3 osoby, jednak te informacje dementuje policja. Jak poinformowali funkcjonariusze aresztowano kierowcę dostawczego auta i skierowano go na badania psychiatryczne. Dość dziwna ta procedura, tym bardziej, że policja ma do czynienia z krwawym terrorystą.

Czytaj więcej poniżej
POLUB i poczuj narodową dumę! 🙂

Osiem rannych osób znajduje się w szpitalach, a dwom pomoc została udzielona na miejscu. Chociaż na początku w mediach pojawiały się tradycyjne już wzmianki o “incydencie”, to premier Theresa May, która ma przewodniczyć sztabowi kryzysowemu COBRA mówiła już o “potencjalnym zamachu terrorystycznym”. Świadkowie zdarzenia mówią o wielkiej panice i popłochu wśród ludzi, pojawiały się też informacje o atakujących nożownikach, jednak to zdementowały brytyjskie służby.

Jest to już kolejny zamach terrorystyczny, który miał miejsce w Londynie. Po poprzednich służby i politycy, mimo wielkich słów i zapowiedzi nie zrobiono nic, aby zapobiec rozwoju radykalnego islamu. Agresywni imamowie dalej indoktrynują i namawiają do dżihadu, meczety są praktycznie bez kontroli, a wszystko to poprzez kaganiec politycznej poprawności, która nie pozwala łączyć religii proroka Mahometa z zamachami terrorystycznymi.

Wszystko to dzieje się w Europie, która przyjmuje bez żadnej weryfikacji tysiące imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, w ogromnej większości muzułmanów nie zważając na konsekwencje swoich działań. Politycy Zachodu brną dalej we wdrażanie polityki multikulti w życie i atakują te państwa, które odmawiają przyjęcia islamskich imigrantów, tak jak ma to miejsce w przypadku procedury rozpoczętej przez Komisję Europejską wobec Polski, Czech i Węgier.

Skutki tej postawy są opłakane, co widać po kolejnych zamachach terrorystycznych, a władze w tym burmistrz Londynu – muzułmanin Sadiq Khan opowiada, że stolica Wielkiej Brytanii jest najbezpieczniejszym miastem na świecie, a do ataki terrorystyczne są “częścią życia w wielkim mieście”. Tak właśnie traktowane jest bezpieczeństwo własnych obywateli, których stawia się poniżej chorej ideologii promowanej przez lewicę, która od dziesiątek lat przynosi opłakane skutki.

Czy właśnie takie sytuacja, do jakich dochodzi w Londynie, Berlinie, Brukseli i wielu innych miastach Zachodu chce zafundować Polakom Platforma Obywatelska ciągle naciskająca ramię w ramię z Komisją Europejską na przyjmowanie islamskich imigrantów? Dlaczego bezpieczeństwo obywateli ma być lekceważone kosztem chorej ideologii i lewicowej wizji społeczeństwa? Kiedy rządzący Europą wreszcie się opamiętają? Takich pytań można stawiać dziesiątki, a zamach w Londynie potwierdza, że Zachód ma gigantyczny problem, którego Polska może uniknąć.

JAK TO SKOMENTUJESZ? ZOBACZ WIĘCEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here