Polacy popierają “dobrą zmianę”! Gigantyczna przewaga PiS w najnowszym sondażu!

Jak wynika z najnowszego sondażu aż 39 % Polaków głosowałoby dzisiaj na Prawo i Sprawiedliwość. To ponad dwa razy więcej niż deklarujących chęć oddania głosu na Platformę Obywatelskę. Chęć poparcia partii Grzegorza Schetyny deklaruje 18 % ankietowanych. Trzecie miejsce zajmuje Kukiz’15 z poparciem 11 % badanych. To kolejne badanie potwierdzające wzrost notowań partii rządzącej.

Notowania Prawa i Sprawiedliwości w porównaniu z majowym badaniem wzrosło o 4 punkty procentowe, z kolei poparcie dla PO spadło o 3 %. Na granicy progu wyborczego balansują Nowoczesna, Polskie Stronnictwo Ludowe i Sojusz Lewicy Demokratycznej. Na wszystkie te partie głos oddać chce 5% badanych, tyle ile wynosi próg wyborczy wymagany do wejścia do parlamentu. Kolejne miejsca zajmują partia Wolność – 3% oraz Twój Ruch z dwoma procentami. Na partię Razem chce głosować ledwie 1% biorących udział w badaniu.

Czytaj więcej poniżej
loading...

Sondaż opublikowany został przez Kantar Public i badał również ile osób wybrałoby się na wybory, gdyby odbywały się w czerwcu. Wynika z niego, że 29 % ankietowanych na pewno poszłoby głosować, 30% byłoby gotowych, a 19 % na pewno nie poszłoby na wybory. Wahających się z tą decyzją jest 9% badanych. Badanie zostało przeprowadzone w dniach od 2 do 7 czerwca na reprezentatywnej próbie 1018 mieszkańców naszego kraju powyżej 18 roku życia.

Kolejne badanie pokazujące wzrost notować Prawa i Sprawiedliwości i olbrzymią przewagę nad konkurencją pokazuje, że Polacy nie przestają ufać rządowi Beaty Szydło i akceptują jego politykę. Na nic zdają się zmasowane ataki i nagonki ze strony “totalnej opozycji” czy uciekanie się do Brukseli. Obywatele Polski widzą zdecydowane zmiany w sytuacji w naszym kraju co pokazuje spadające bezrobocie, świetne wyniki spółek Skarbu Państwa czy też coraz istotniejsze miejsce Polski na arenie międzynarodowej co potwierdza wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych zaplanowana na 6 lipca.

Na nic ciągłe ataki na polski rząd ze strony Komisji Europejskiej i naciski na przyjmowanie islamskich imigrantów. Duże poparcie potwierdza, ze Polacy zgadzają się z polityką imigracyjną prowadzoną przez rząd i nie ma tutaj znaczenia ciągła krytyka ze strony brukselskich biurokratów. Najnowszy sondaż pokazuje wielką przewagę PiS nad resztą stawki, ale nie może sprawić, że rządzący spoczną na laurach. Powinien motywować ich do ciężkiej pracy i rozwiązania wielu palących spraw, takich jak choćby rozliczenie Smoleńska czy wielu innych afer, których bohaterowie wciąż chodzą wolno.


Jak to skomentujesz? ⇓ |

CZYTAJ WIĘCEJ>

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ