Ochrona granic, bezpieczeństwo? Wolne żarty! Dalej przyjmują tysiące imigrantów!

Ponad 3200 nielegalnych imigrantów przybyłych na pontonach z Afryki Północnej zostało “uratowanych” przez włoską straż przybrzeżną. W sobotę na włoskim wybrzeżu wylądowało około 800 osób, a w piątek aż 2,5 tysiąca. Tak właśnie wygląda “ochrona granic” zewnętrznych Unii Europejskiej w wykonaniu Włoch. Imigrancki szturm na Europę trwa i zdaje się nie mieć końca, a Komisja Europejska nie robi nic w tej sprawie, tylko poucza Polskę, która nie chce mieć u siebie islamskich gett!

Od początku roku do włoskich wybrzeżu przybyło ponad 70 tysięcy imigrantów, dużo więcej niż w tym okresie w 2016 roku. Nikt nawet nie myśli o odsyłaniu nielegalnych przybyszów do kraju pochodzenia, tak jak robią to na przykład władze Australii. Włoski rząd jest wręcz dumny, że w ten sposób pomaga ludziom. Według szefa tamtejszego ministerstwa spraw wewnętrznych Marco Minnitiego “Włochy uratowały honor Europy”. Włoski polityk dodaje:

Czytaj więcej poniżej
POLUB i poczuj narodową dumę! 🙂

Byłbym jeszcze bardziej dumny z Europy, gdyby jeden z tych statków – pływający pod banderą francuską, angielską czy hiszpańską – zamiast zabierać migrantów tylko do Włoch przynajmniej raz zawiózł ich do innego europejskiego portu.

Włoskie władze w swojej polityce nie zważają na postępującą islamizację Europy, niebezpieczeństwo jakie sieją nielegalni imigranci, coraz częstsze ataki na kobiety, a także znaczący wzrost przestępczości. Opętani poprawnością polityczną przyjmują wszystkich do siebie, a potem chcą odsyłać do innych państw zgodnie z zaleceniami Komisji Europejskiej.

Próżne są apele polskiego i węgierskiego rządu o uszczelnienie i ochronę południowych granic Unii Europejskiej. Włoskie władze nie robią nic, a jedynie zachęcają do przybywania kolejnych setek tysięcy ludzi z Afryki. Już teraz padają informacje, do wyprawy na Europę ma być gotowych 6 milionów ludzi pochodzących z Czarnego Lądu. Trudno sobie wyobrazić tę sytuację, ale patrząc na dotychczasową postawę unijnych urzędników oni wcale nie chcą zahamować tej wędrówki.

Ludzie ci są kompletnie owładnięci poprawnością polityczną i dążą do stworzenia wielokulturowych społeczeństw, tam gdzie jeszcze jest spokojnie. Chyba stąd ciągłe ataki Komisji Europejskiej na Polskę, Czechy i Węgry, a także wszczynanie procedury złamania unijnego prawa. Włodarze Unii Europejskiej stracili już dawno jakiekolwiek poczucie odpowiedzialności i koniecznie chcą zalewu Europy islamskimi imigrantami. Polskie władze nie mogą ustąpić, ani na krok, gdyż inaczej czeka nas los krajów Zachodu z islamskimi gettami, strefami “no-go”, prawem szariatu i innymi “ubogaceniami kulturalnymi”.

JAK TO SKOMENTUJESZ? ZOBACZ WIĘCEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here