Co ma masowa imigracja do ocieplenia klimatu? Niemiecki minister nam wytłumaczy …

Minister rozwoju i współpracy Niemiec Gerd Mueller zabłysnął iście kuriozalnym stwierdzeniem dotyczącym powodów imigracji z Afryki do Europy. Według niemieckiego polityka jedną z przyczyn wzmożonej imigracji może być … ocieplenie klimatu. W wywiadzie dla niemieckiej gazety “Bild” powiedział, że do Europy może się wybierać aż 100 milionów mieszkańców Czarnego Lądu. 

Przed lipcowym szczytem przywódców krajów G20 minister Mueller powiedział, że bogate kraje powinny pomóc Afryce w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych na tym kontynencie. Jednak, jeśli człowiek na takim stanowisku łączy ocieplenie klimatu z imigracją, to należy się mocno zastanowić, czy taki człowiek jest poważny. Mueller powiedział o tej sprawie.

Czytaj więcej poniżej
POLUB i poczuj narodową dumę! 🙂

Jeżeli nie zdołamy zatrzymać wzrostu średniej temperatury w świecie na poziomie poniżej 2 stopni Celsjusza, to w przyszłości na północ może wyemigrować nawet 100 milionów osób…

Jak niemiecki polityk połączył wątpliwe z naukowego punktu widzenia ocieplenie klimatu z masową imigracją, jest doprawdy nie do pojęcia. Wiadomo, że z Afryki przybywają głównie imigranci ekonomiczni szukając pracy i chleba za Morzem Śródziemnym, ale łączenie tego ze zmianami klimatycznymi świadczy wyłącznie o kompletnym zaślepieniu tą ideologią. Wszyscy pamiętamy histeryczne reakcje niemieckich polityków na decyzję prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu się z porozumienia paryskiego Stanów Zjednoczonych.

Można pomyśleć, że politycy z tego kraju kompletnie oszaleli. Jednak, powszechnie wiadomo, że to właśnie w Niemczech inwestowano miliardy euro w “zielone” technologie i ograniczenie spalania węgla kamiennego i wydzielania dwutlenku węgla jest doskonałą okazją na pozyskanie nowych rynków zbytu. Wystarczy tylko zakazać bądź ograniczyć spalanie węgla kamiennego, czego otwarcie domagają się niemieccy Zieloni. Chyba z tej perspektywy należy rozumieć wypowiedź ministra Muellera, bo w związek między ociepleniem klimatu, a masową imigracją nie uwierzą chyba najbardziej zaślepieni medialną tą propagandą ludzie.

Wypowiedź niemieckiego ministra świadczy o jeszcze jednej rzeczy. Po raz kolejny okazuje się, że na Zachodzie Europy rządzą politycy mający społeczeństwo i własnych wyborców za kompletnych idiotów, których za się omamić za pomocą mediów i odpowiedniego przekazu. Tak właśnie się działo ostatnimi czasy, gdyż inaczej nie da się wytłumaczyć choćby ciągle wysokich sondaży CDU Angeli Merkel, która ściągnęła do Niemiec milion islamskich imigrantów, czy wygraną Emmanuela Macrona we Francji, który był przedstawiany jako “nowa twarz”, podczas gdy zasiadał w rządzie za czasów poprzedniego prezydenta Francois’a Hollande’a. Wychodzi na to, że ludziom w Europie Zachodniej można wmówić wszystko i oni w to szczerze uwierzą. Chyba z takiego założenia wychodzi minister Gerd Mueller.

JAK TO SKOMENTUJESZ? ZOBACZ WIĘCEJ

1 KOMENTARZ

  1. Hipotetyczna wiara Gerda Muellera, że wyborcy są idiotami nie musi być całkowicie uzasadniona. Może być zupełnie odwrotnie, czego ów polityk nawet się nie domyśla.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here