Totalna opozycja w islamskim amoku! Kuriozalny atak europosłanki PO na premier Szydło!

Słowa premier Beaty Szydło wypowiedziane w Oświęcimiu, o tym, że trzeba uczynić wszystko, aby chronić własnych obywateli stały się pretekstem do nagonki na szefową polskiego rządu. Szczególnie politycy Platformy Obywatelskiej, zachęceni przez swojego dawnego szefa Donalda Tuska są tutaj szczególnie aktywni. Chwilami, patrząc na ich wypowiedzi można się zastanawiać w jakim świecie oni żyją, że każde słowo i wypowiedź łączą z niechęcią do przyjmowania islamskich imigrantów zwanych uchodźcami.

Dzisiaj Beatę Szydło recenzowała europoseł Platformy Obywatelskiej Julia Pitera, znana głównie z tego, że walcząc z korupcją odkryła kupno dorsza za 8 złotych. Według eurodeputowanej PO słowa premier były niedopuszczalne, gdyż nie można tworzyć analogii do dawnych czasów:

Czytaj więcej poniżej
loading...

Nie powinno się odnosić do problemów współczesnego świata akurat tamtego momentu historycznego. To jest takie zdanie, w którym intuicyjnie wyczuwa się niewłaściwość analogii

Pitera widocznie potrafi czytać w myślach premier Szydło, gdyż autorytatywnie stwierdziła, że słowa z Oświęcimia dotyczy uchodźców. Według Pitery nie można porównywać zagrożeń  okresu totalitaryzmu do dzisiejszych czasów. Dopytywana przez Jacka Prusinowskiego, prowadzącego program na antenie Nowa TV , jak połączyła wypowiedź premier z uchodźcami Julia Pitera stwierdziła:

Gdyby nie straszyła cały czas uchodźcami … w tym przemówieniu nie było słowa o uchodźcach, ale wszyscy tak to odebrali. (…) Premier nie mówiła o wartościach uniwersalnych. Ja tak zrozumiałam jej słowa.

Nagonka na premier Beatę Szydło i slogany powtarzane przez “totalną opozycję” jest czymś kompletnie szalonym i oderwanym od rzeczywistości. W słowach polskiej premier nie było nic niestosownego ani kontrowersyjnego, jedynie troska o bezpieczeństwo własnego kraju. Politycy Platformy robią wszystko, żeby zdezawuować i ośmieszyć polski rząd, który zdecydowanie sprzeciwia się dyktatowi Komisji Europejskiej chcącej narzucić Polsce przyjmowanie tysięcy arabskich imigrantów.

Platforma robi wszystko, aby przypodobać się Brukseli i w swojej politycznej poprawności posuwa się do rzeczy absolutnie skandalicznych. Od ataków w mediach aż do wykorzystywania stanowiska papieża Franciszka i zarzucania politykom PiS braku chrześcijańskiego miłosierdzia. Wszystko to po to, aby do Polski przybywały tysiące arabskich imigrantów. Platforma chyba naprawdę chce powstania islamskich gett, do których wstępu nie ma policja i rządzi tam prawo szariatu, gwałtów na kobietach, morderstw i stanu wyjątkowego. Widać, “totalna opozycja” posunie się do wszystkiego, aby wykonać wolę Brukseli i godzić w polską rację stanu.


Jak to skomentujesz? ⇓ |

CZYTAJ WIĘCEJ>

1 KOMENTARZ

  1. Pani Pitera nie ma wiedzy i klasy. Nieudolnie próbuje zaistnieć, wygłaszając takie słowa.

    10

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ