Miller dołączył do chóru hipokrytów! Zobacz, jak kolejny komunista wyciera sobie twarz Kościołem!

Dziwne uwielbienie dla Kościoła widać ostatnimi czasy wśród dawnych komunistycznych aparatczyków, ludzi skrajnej lewicy i wszystkich tych, którzy zwykle nie pozostawiają na nim suchej nitki. Można by pomyśleć, że się nawrócili skoro tak bardzo powołują się na zdanie papieża Franciszka i niektórych biskupów apelujących o pomoc i przyjmowanie tak zwanych uchodźców. Po Magdalenie Środzie i Bogusławie Liberadzkim na Kościół powołuje się sam Leszek Miller.

Były premier i przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który choć początkowo wypowiadał się racjonalnie na temat działań Komisji Europejskiej, która nie ma żadnych podstaw prawnych do wszczęcia procedury łamania europejskiego prawa wobec Polski, Czech i Węgier przyłączył się do chóru hipokrytów wycierających sobie twarz papieżem i biskupami. Nawiązując do słów biskupów apelujących o pomoc dla uchodźców Miller powiedział:

Czytaj więcej poniżej
loading...

Jeżeli tak często widzimy czołowych polityków PiS i naszego państwa klęczących w kościele, to akurat te słowa powinni zapamiętać.

Leszek Miller choć ostatnimi czasy wypowiadał się w sposób przychylny polskiemu rządowi, tutaj przyjął postawę lewicowego hipokryty, który chce aborcji na życzenie czy wprowadzania ideologii gender do szkół, które Kościół potępia, a w sprawie arabskich imigrantów ma inne zdanie. Bardzo modny stał się moralny szantaż zdaniem papieża i biskupów, którzy mówiąc bez ogródek przyłączają się do lewicowego establishmentu w Europie i też chcą masowo przyjmować muzułmańskich imigrantów. Tak, jakby hierarchowie Kościoła byli ludźmi nieomylnymi i ich zdanie miało przekonać sceptycznych i łączących islam z atakami terrorystycznymi i niebezpieczeństwem na ulicach do zmiany postawy.
Miller mówiąc, że przyjęcie kilkudziesięciu imigrantów udobrucha Komisję Europejską wykazuje kompleks, który widać u dawnych komunistów. Mianowicie, wygląda na to, że ludzie ci są tak ukształtowani, że muszą służyć i słuchać obcego mocarstwa. Kiedyś to było Biuro Polityczne i komisarze ludowi w Moskwie, teraz są to komisarze unijni. Według byłego premiera Polska powinna przyjąć syryjskich chrześcijan – kobiety i dzieci, które nie stanowiłyby zagrożenia:

Gdyby Polska wystąpiła z podobną propozycja, zakładając, że będą to syryjscy chrześcijanie, żeby wyjść naprzeciw Kościołowi, to przecież być może ten spór zostałby zakończony.

Dawny szef SLD nie chce zauważyć, że taka postawa spowodowałaby reakcję łańcuchową i droga do narzucenia imigrantów byłaby otwarta. To Polska decyduje o tym, jak pomagać i czy pomagać ludziom z krajów, gdzie niepokoje, wojny i konflikty rozpętały inne państwa. Polska nie miała kolonii w Afryce czy Azji i nie ma żadnych zobowiązań wobec tych regionów. Natomiast postawa papieża i biskupów jest głupotą, gdyż nie da się pomóc wszystkim i przyjmować masowo muzułmanów, którzy nie ukrywają, że zależy im na zniszczeniu chrześcijaństwa i ustanowieniu kalifatu. Gdyby tak postępował choćby król Jan III Sobieski, to być może Polski wcale by dziś nie było.

Jak to skomentujesz? ⇓ |

CZYTAJ WIĘCEJ>

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ