Minister Jaki zaorał eurokratów! Zobacz, jak obnażył hipokryzję brukselskich urzędników!!

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki gościł w u redaktora Michała Rachonia w programie “Minęła 20” na antenie TVP INFO i w wyjątkowo ostrych słowach odniósł się do decyzji Komisji Europejskiej o rozpoczęciu procedury łamania prawa unijnego przez Polskę, Czechy i Węgry za odmowę przyjęcia islamskich imigrantów z obozów z Grecji i Włoch w ramach tzw. kwot ustalonych przez Brukselę w jesieni 2015 roku. Minister skomentował słowa unijnego komisarza ds. migracji Dimitrisa Awramopulosa, który uważa, że relokacja imigrantów zwiększy bezpieczeństwo w Europie.

Minister Jaki stwierdził, że cała procedura sprowadzania islamskich imigrantów jest katastrofą. Wspominał o kolejnych gwałconych kobietach, morderstwach i zamachach, które są wynikiem działań islamskich imigrantów.

Czytaj więcej poniżej
POLUB i poczuj narodową dumę! 🙂

Ta cała operacja ze sprowadzaniem islamistów do Europy to jest jedna wielka tragedia. Ile jeszcze kobiet musi być zgwałconych, ile jeszcze osób musi być zamordowanych, ile jeszcze bomb musi wybuchnąć, żeby Europa zmądrzała. Ręce opadają!

Minister podkreślił, że Polska jest bezpiecznym krajem i spokojnie można wyjść na spacer bez wydawania gigantycznych pieniędzy na bezpieczeństwo. Jaki skomentował też kolejne wypowiedzi o “solidarności” europejskiej i domaganiu się przez Brukselę przyjęcia przez Polskę imigrantów w ramach pomocy krajom Zachodu w przyjmowaniu muzułmańskich gości. Jaki przypomniał jak zachowywały się państwa Europy Zachodniej, kiedy Polska potrzebowała pomocy:

Gdzie była solidarność tych państw kiedy budowano Nordstream nad głowami Polaków? Gdzie ci wszyscy ludzie byli? (…) Dzisiaj oni bezczelnie śmią twierdzić, że mamy być solidarni! A czy oni kiedykolwiek byli solidarni!?

Minister Patryk Jaki powiedział to, co politycy z Zachodu skrępowani poprawnością polityczną boją się mówić. Jawnie stwierdził, że przeprowadzana jest akcja przyjmowania muzułmanów i zmusza się do tego państwa takie jak Polska. Przypomniał, że właśnie z imigrantami związane są problemy zwiększonej przestępczości i kolejnych zamachów terrorystycznych, o czym media na Zachodzie milczą. W końcu obnażył hipokryzję szafujących sloganem “solidarności” eurokratów domagających się od Polski przyjmowania przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Państwa zachodnie nie stanęły w obronie Polski przy budowie rurociągu Nordstream po dnie Bałtyku i nie miały nic przeciwko interesom z Rosją Władimira Putina i sprzedażą gazu z ominięciem naszego kraju.

Zdecydowana postawa ministra Jakiego może się podobać, tym bardziej, że coraz bardziej oderwani od rzeczywistości unijni biurokraci chcą doprowadzić do Europę do kompletnego jej zalania islamskimi imigrantami. Nie zważają na bezpieczeństwo obywateli czy na chaos powodowany przez imigrantów i bezmyślnie forsują politykę multikulti. W takiej sytuacji odmowa przyjęcia imigrantów jest sprawą oczywistą i tutaj można tylko bić brawo polskim władzom za twardą postawę wobec Brukseli.

JAK TO SKOMENTUJESZ? ZOBACZ WIĘCEJ

3 KOMENTARZE

  1. A czy Bruksela zapłaci po MILIONE EURO za każdą zgwałconą kobietę ? Czy zapłaci po 2 MILIONY EURO za każdego zabitego Polaka przez “uchodźcę” ? Jeżeli nie, to niech SPADAJĄ na szczaw !!

    61

    0
  2. W końcu mamy rząd, który ma odwagę głośno mówić to co wielu Polaków myśli. Brawo Panie Ministrze, tak trzymać!

    26

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here