Klimatyczny obłęd eurokratów! Zobacz kuriozalną wypowiedź szefa Parlamentu Europejskiego!

Antonio Tajani, przewodniczący Parlamentu Europejskiego zaatakował po raz kolejny prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa za to, że USA wycofały się z porozumienia paryskiego, które obligowało państwa do walki w globalnym ociepleniem i ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Eurokrata podkreślił, że Unia Europejska nie zrezygnuje z walki ze zmianami klimatycznymi.

W wywiadzie dla rzymskiego dziennika “Il Messagero” Tajani zapowiedział nowe rozwiązania prawne, które będą regulować tę kwestię. Jak powiedział szef Parlamentu Europejskiego:

Czytaj więcej poniżej
loading...

„Wysoko będziemy nieść sztandar” z hasłami obrony klimatu

Komentując wynurzenia włoskiego polityka można się tylko uśmiechnąć i ulitować nad kompletnie owładniętym wiarą w walkę z globalnym ociepleniem człowieka. Kolejne kwestie jakie poruszył Tajani pokazują, że on i ludzie w Brukseli są albo kompletnie oderwani od rzeczywistości albo mają obywateli za kompletnych idiotów. Przewodniczący PE w sobie tylko wiadomy sposób powiązał kwestię imigrantów z lansowanym przez Unię ociepleniem klimatu:

Zaprosiłem na sesję plenarną wyjątkowych świadków, takich jak prezydenci Wysp Marshalla i Wybrzeża Kości Słoniowej. To mocny sygnał mówiący o ryzyku wzrostu migracji. Bo nie będzie tysięcy, ale będą miliony uchodźców klimatycznych, jeśli nie obniżymy temperatury.

Wypowiedzi włoskiego polityka pokazują stan umysłu całego europejskiego establishmentu. Oderwanie od rzeczywistości, fanatyczna wiara w nieudowodnioną naukowo teorię i gotowość pogorszenia i pogróżki wobec Stanów Zjednoczonych. W sytuacji, kiedy Europę zalewają setki tysięcy islamskich imigrantów ludzie ci nie zwracają uwagi na problemy wynikające z tego faktu, takie jak zamachy terrorystyczne, olbrzymi wzrost przestępstw na tle seksualnym i zmniejszenie poczucia bezpieczeństwa, a walczą z Donaldem Trumpem, który wycofał swój kraj z tej chorej umowy.

Wiele racji ma Mariusz Max Kolonko nazywając europejskich polityków “muppetami”. Oni rzeczywiście zachowują się jak postacie stworzone przez Jima Hensona. Ciągle te same okrągłe zdania, te same zachowania i cały czas doskonałe samopoczucie i atak na państwa, które nie zgadzają się na forsowanie lewicowej ideologii i poprawności politycznej. Wypowiedź Tajaniego pokazuje, że Europa Zachodnia, która “dorobiła” się takich elit będzie miała gigantyczne problemy, aby przetrwać kolejne dziesięciolecia.

Przy lewicowych fanatykach typu Tajaniego, Jeana-Claude’a Junckera czy Martina Schulza Donald Trump jawi się jako prawdziwy mąż stanu i człowiek, który naprawdę dba o interes własnego kraju nie zważając na jazgot i ataki politycznie poprawnych mediów. Europejski establishment jest niezdolny do jakiejkolwiek refleksji nad tym, co dzieje się w Europie, a jedynie do fanatycznej wiary i wdrażania ideologicznych projektów. Na szczęście, polskie władze zaczęły dogadywać się z amerykańskim prezydentem, gdyż odwiedzi on Warszawę wcześniej niż Berlin czy Paryż.


Jak to skomentujesz? ⇓ |

CZYTAJ WIĘCEJ>

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ