Islamski obłęd eurokratów! Po raz kolejny straszą i grożą Polsce!

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker

Niemal codziennie z Brukseli płyną słowa dyscyplinujące Polskę i inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej w sprawie przyjmowania islamskich imigrantów z obozów w Grecji i Włoszech. Tym razem sam szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zagroził państwom nie zgadzającym się wykonywać decyzji Brukseli o relokacji muzułmanów zabraniem funduszy unijnych. Przewodniczący Komisji mówił o tym na Uniwersytecie Karola w Pradze.

Dotychczas groźby o blokowaniu funduszy unijnych płynęły głównie ze strony polityków niemieckich. Teraz dołączył do nich znany z zamiłowania do wysokoprocentowych trunków Juncker. Według byłego premiera Luksemburga przyjmowanie islamskich imigrantów jest wyrazem solidarności:

Czytaj więcej poniżej
POLUB i poczuj narodową dumę! 🙂

Solidarność nie jest ulicą jednokierunkową. Ci, którzy chcą korzystać z solidarności, na przykład w formie funduszy spójności, muszą sami wykazać się solidarnością.

Juncker jest tak opętany polityką multikulti, że zagroził Czechom, którzy przed kilkoma dniami odmówili wykonania relokacji pozwem do unijnego Trybunału Sprawiedliwości. Praga przyjęła zaledwie 12 osób z obozów w Grecji i we Włoszech i ze względów bezpieczeństwa odmówiła wjazdu kolejnym imigrantom. Polska, Węgry i Austria nie przyjęły ani jednej osoby w ramach tak zwanych kwot, chociaż władze w Wiedniu uległy naciskom eurokratów i zadeklarowały udzielenie gościny imigrantom.

Polskie władze wielokrotnie powtarzają, że nie przyjmą imigrantów z obozów w Grecji i Włoszech, gdyż niemożliwe jest zweryfikowanie czy osoby te nie są powiązane z grupami terrorystycznymi. Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak powiedział ponadto, że kilka tysięcy muzułmanów stworzyłoby społeczność, która mogłaby stać się bazą i ostoją dla islamskich radykałów. Władze w Warszawie i w Budapeszcie ślą pomoc dla imigrantów w obozach poza Unią Europejską i domagają się uszczelnienia granic i zrezygnowania z systemu obowiązkowych kwot.

Wypowiedź Junckera pokazuje, że Bruksela ma za nic bezpieczeństwo własnych obywateli i zagrożenie płynące z islamskiego terroryzmu. W imię lewicowej ideologii i poprawności politycznej chcą narzucić państwom Europy Środkowo-Wschodniej budowę społeczeństwa multikulturowego, nie zważając że setki tysięcy imigrantów doprowadziły do znaczącego wzrostu przestępczości, gwałtów i ataków na kobiety oraz spadku poczucia bezpieczeństwa.

Polska i inne kraje Europy Środkowej są coraz częściej pozytywnie oceniane przez zwykłych ludzi z Zachodu, którzy dziwią się spokojowi na ulicach i temu, że islamscy imigranci nie terroryzują mieszkańców tych krajów. Ten stan koniecznie chce zmienić Bruksela uzurpująca sobie prawo do narzucania społeczeństwom rozwiązań niezgodnych z wolą ich rządów i społeczeństw. Odpowiedzią na butne zapowiedzi szefa Komisji Europejskiej musi być podtrzymanie twardego stanowiska rządu Beaty Szydło i brak zgody na przyjmowanie jakichkolwiek islamskich imigrantów narzucanych przez Brukselę. Nie można pozwolić eurokratom na meblowanie naszego kraju według chorej lewicowej ideologii i wszechwładnej poprawności politycznej.

JAK TO SKOMENTUJESZ? ZOBACZ WIĘCEJ

1 KOMENTARZ

  1. jak sobie zaprosili islamistów to niech sobie ich ugoszczą w swoich domach opętani ludzie w EU, zaślepieni, nie widzą co robią imigranci ?dlaczego przybywają do europy a nie zostają bronić swojego kraju? zdrowe chłopy bez rodzin przybywają do europy nikt ich nie sprawdza mafia włoska bierze grube pieniądze za emigrantów aby ich dotransportowac do uropy ktoś bije na tym dobrą kasę a my mamy narzac nasze dzieci i rodziny?wont z Polski

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here