Ultimatum? Tusk MUSI wcisnąć do Polski uchodźców. Inaczej Berlin pokaże dokumenty!

Donald Tusk po raz kolejny szantażowany przez Angelę Merkel? Wszystko na to wskazuje, bo nie omieszka nawet grozić obywatelom własnego kraju sankcjami.

Gdyby Donald Tusk choć jeden raz sprzeciwił się Angeli Merkel, na światło dzienne mogłyby wyjść kompromitujące dla niego, a dla nas wstrząsające dokumenty! To niewiarygodne, że człowiek, który przez 7 lat był szefem polskiego rządu, nie mógł nawet tupnąć nogą na zachodnich sąsiadów…

Dlaczego? O jakie dokumenty chodzi? Otóż to jest temat, który zarówno Donald Tusk, jak i jego najbliżsi współpracownicy z czasów, gdy był w Polsce, bardzo lakonicznymi wypowiedziami zbywają.

Czytaj więcej poniżej
loading...

Gdy kilka lat temu po raz pierwszy środowiska prawicowe zaczęły publicznie mówić, że Donald Tusk mógł być agentem STASI o pseudonimie „Oscar”, temat nieco wyśmiewano i uważano, że to fanaberia Jarosława i Lecha (gdy jeszcze żył) Kaczyńskich.

Pewne jest natomiast, że dokumenty agenta o rzeczonym pseudonimie znajdują się w niemieckich archiwach. Mnóstwo źródeł mówi, że niepohamowane wręcz poddanie Tuska woli kanclerz Niemiec to efekt strachu przed ich upublicznieniem. Czy tak samo jest teraz, w przypadku gdy Donald Tusk grozi Polsce konsekwencjami za nieprzyjęcie narzuconych przymusowo kwot uchodźców? Czy Merkel po raz kolejny zastosowała szantaż?

O tym, że niemieckie władze mają Tuska w garści pisał już w kweitniu portal NewsWeb.pl, który szczegółowo opisał sprawę i przedstawił niepodważalne fakty.

Ralf George Reuth i Günther Lachmann piszą w książce „Pierwsza miłość Angeli M” m.in. o agencie niemieckiego wywiadu z Pomorza o pseudonimie „Oscar”, który największe szkody wyrządził gdańskiej Solidarności.

Nazwisko jakie pada w związku z agentem STASI i SB to oczywiście Donald Tusk. Nikt nie jest w stanie przedstawić jakichkolwiek dowodów na piśmie (chyba, że Angela Merkel), ale każdy pytany aparatczyk STASI z byłej NRD czy wysocy oficerowie SB z czasów PRL mówią wprost: OSCAR to Donald Tusk – przekazuje redakcja strony byłych działaczy Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża.

Fakt, że Tusk znów działa w interesie Niemiec i Angeli Merkel zdaje się tylko potwierdzać wszystkie te prawidła.


Jak to skomentujesz? ⇓ |

CZYTAJ WIĘCEJ>

8 KOMENTARZE

 1. Heheh Polska ma wyebane na tuska więc niech spada do dojczów ;d i siedzi wraz z tymi całymi ‘uchodźcami’ demolkami

  50

  3
 2. Jeśli to prawda to Donald jest na straconej pozycji. Bo polski rząd sie nie ugnie mając tak zdecydowane poparcie społeczeństwa. Tylko czy Angela będzie chciała stracić tak oddanego “przydupasa”?

  13

  0
 3. KATEGORYCZNE NIE DLA UCHODZCÓW ,A TUSKA NIECH SOBIE W DUPĘ WCIŚNIE NA H-J ON NAM POTRZEBNY TO PRZYDUPAS MERKEL ŻEBY NAM BRUZDZIŁ TYLKO , JAKOŚ BEZ NIEGO ŻYJEMY A MERKEL NA ZAPRASZAŁA CIAPATYCH TO NIECH SOBIE ICH TRZYMA ROBIĄ BURDEL U NICH TO JAKIM KURWA PRAWEM CHCE NAM TO NARZUCIĆ ŻEBY TO SAMO BYŁO U NAS JAKIM PRAWEM KTO JEJ DAJE TAKIE PRAWO DYSPONOWAĆ NASZYM ŻYCIEM MY MAMY WŁASNY RZĄD TU JEST POLSKA A NIE NIEMCY NIECH RAZ NA ZAWSZE SIĘ ODPIERDOLI OD NAS NIEMRA HITLER NAS NIE WYMORDOWAŁ TO TERAZ CHCE ONA WONT OD POLSKI A TUSKA NIECH SOBIE W DUPĘ WCIŚNIE NA CO ON NAM ( POLSKA TYLKO DLA POLAKÓW )

  4

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ