Antypolonizm “Faktów TVN” obnażony! DEZINFORMACJA zdemaskowana przez znanego dziennikarza

Dezinformacja “Faktów TVN” została obnażona. Dziennikarz “Do Rzeczy”, Marcin Makowski, zwrócił na Twitterze uwagę, że najistotniejsze piątkowe wydarzenia zostały przez ekipę “Faktów” pominięte i nie wspomniano o nich ani słowem.

I nie chodzi tylko o rządowy program Gospodarka+. TVN uznał za nieistotne również niezwykle ważne dla naszego kraju i narodu zdarzenia.

Czytaj więcej poniżej
loading...

Numer jeden to bez wątpienia identyfikacja 12 anonimowych dotąd ofiar komunistycznego reżimu, który do 89. roku obowiązywał w Polsce. Wierni widzowie TVN czy TVN24 niestety nie otrzymali takiej informacji.

Druga sprawa, niezwykle istotna w kontekście polskiej polityki zagranicznej najbliższych lat, to wizyta Paula Ryana, Spikera Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych w naszym kraju. Zapewniał on o “stałym zobowiązaniu” Stanów Zjednoczonych wobec Sojuszu Północnoatlantyckiego, w którym uczestniczy rzecz jasna również nasz kraj.

Amerykański polityk, będący osobą numer 3 w tamtejszej administracji, spotkał się po południu w Warszawie z prezydentem Andrzejem Dudą. Najwyraźniej ten fakt nie pasował do narracji TVN o tym, że Prawo i Sprawiedliwość rujnuje polską politykę zagraniczną i żadna ważna osoba ze świata zachodniego nie chce odwiedzać naszego kraju ani spotykać się z przedstawicielami PiS.

W Faktach dzisiaj ani słowa o “Gospodarce+”, wizycie Paula Ryana, identyfikacji 12 ofiar komunistów. Nie starczyło miejsca na takie detale – napisał Marcin Makowski z “Do Rzeczy” na Twitterze.

Zapewne te zarzuty nie dotyczą sympatii czy antypatii ekipy TVN wobec rządu Prawa i Sprawiedliwości, a raczej bycia w porządku wobec własnych widzów.

Łącząc ze sobą te fakty zastanówmy się, czy przeciętny widz TVN, który nie chce oglądać serwisów informacyjnych żadnej innej stacji, jest w stanie być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju? Czy pomijając tak istotny fakt jak przywrócenie pamięci o zakopanych jak zwierzęta ofiarach komunistów czy wizycie jednego z najważniejszych polityków amerykańskich w Polsce, dziennikarze TVN dają pokazują widzowi to, co rzeczywiście dzieje się w kraju?


Jak to skomentujesz? ⇓ |

CZYTAJ WIĘCEJ>

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ